La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1460 Culés

konto usunięte

17

Też już rzygacie tym całym stylem gry Barcelony? W ogóle tą filozofią? Ja gdy oglądałem Barcę Enrique , to odnosiłem wrażenie, że Barca powoli idzie w stronę dość nowoczesnej piłki, szybkie ataki, gra głównie skrzydłami oraz bokami, a teraz? Jakbyśmy grali w piłkę z lat 90, klepanie w środkowej linii bez zamierzonego celu, niewykorzystywanie boków ani napastników, formacja która obecnie nie daje nam wymieernych korzyści, ale przechodząc do meritum, czy waszym zdaniem powinien przyjść ktoś totalnie nowy który podejdzie nowocześnie do Barcelony? Bo piłka nożna staje się coraz szybsza oraz w ogromnej mierze opiera sie na przygotowaniu fizycznym.

5

@Chwytliwy Jak my od czasów odejścia Pepa nie gramy naszym stylem więc o co Ci chodzi? :D

2

@Chwytliwy Abstrahując już od tego, że zarząd jest tutaj głównym rakiem, to do Barcelony moim zdaniem powinien, musi przyjść trener z warsztatem, taki który już coś poważnego wygrał i coś osiągnął w europejskiej piłce.

0

@Danny Gaucho lepiej Xavi

konto usunięte

0

@Azi Ten styl który dawno już upadł? Bo tak nawet Pep musiał być bardziej innowacyjny a Barca stała w miejscu przez długi czas.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?