La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1460 Culés

9

Ten pan już czeka i na dziś chyba to najlepsza opcja.


2

@Pilka_jest_okragla zmieńmy trenera jeszcze 5 razy (oraz wymieńmy całą kadrę - dwa razy na wszelki wypadek) zanim wreszcie się zorientujecie że to nie trener ani zawodnicy stanowią problem w tym klubie...

3

@Azi ale zrozum że wybory dopiero za rok i ten przyszły sezon tez będzie szpagaterią jedyne czego oczekuje w przyszłym sezonie to zakwalifikowanie sie do LM a z Setienem moze byc cieżko

konto usunięte

5

@Cwaniak4 Poleciałeś z tym zakwalifikowaniem się do LM,ciężko może być o mistrzostwo,ale Barcelona to nie Valencia.Z taką kadrą top 3 jest pewne, nawet jakby nas trenował Franz Smuda.

0

@Cwaniak4 Trzeba było zostawić Valverde. On wygrywał ligę chociaż. Ale nie... łatwiej było wstawiać #ValverdeOut zamiast zastanowić się czy przypadkiem problemy tego klubu nie mają innego źródła...

Błagam Was - zamiast deliberować czy zmienić trenera to zastanówcie się nad własnymi wpisami i skierujcie inicjatywę (np. na twitterze) we właściwym kierunku. Bo zmiana trenera - nawet na Pepa - nic nie da. Pokazał to pięknie przykład Valdesa, który chciał zmian w juniorach i wyleciał w cuglach.

0

@Azi Najrozsądniejszym wyjściem była by dymisja zarządu i rozpisanie juz w tym roku nowych wyborów ale menda Bartek raczej tego nie zrobi

0

@Cwaniak4 zależy od presji jaka na niego spadnie. Na pewno nie pomoże tuszowanie błędów wymianą trenera albo zmianami kadrowymi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?