- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1563 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
95 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1563 Culés
0
Wiadomo że będziemy się męczyć z Bartomeu jeszcze przyszły sezon. Czyli co waszym zdaniem najlepiej zrobić?
1. Zostawić Setiena
2. Dam szansę Pimiencie
3 Ściągnąć kogoś nowego na sezon z opcją przedłużenia.
0
@PatrykBarca Na Ligę Mistrzów ściągnąć kogoś nowego i mocno trzymać kciuki, by zadziałał tzw efekt "nowej miotły". Może to być nawet trener doświadczony, który pozostaje od paru lat w cieniu, może to być Pimienta, ale jednak nie wchodzić w Setiena.
Za Setienem przemawia tylko jedna rzecz... w Lidze Mistrzów będziemy grali z drużynami, które raczej się otworzą (pod warunkiem, że przejdziemy Napoli), podobnie jak Villareal... z Villarealem faktycznie szło to dobrze i może tu jest cień szansy, że to nie będzie taka tragedia na jaką sie zapowiada.
Ale generalnie... ta drużyna będzie miała olbrzymie problemy z każdym nawet Lipskiem czy Atalantą.
2
@PatrykBarca jeśli jest opcja ściągnięcia kogoś doświadczonego na rok ale z uznaną marką żeby gwiazdeczki nim nie pomiataly (Wenger, Blanc?) To jestem na tak, jeśli nie, to niech Setien zostanie
2
@PatrykBarca byleby tylko nie zostawili Setiena zeby go zwolnić w połowie kolejnego sezonu
0
@NaFazieHitman No oby. Nowy trener musi mieć presezon aby móc scalic zespół i wprowadzić swoje rozwiązania. Potem będzie ma szybko w trakcie sezonu tak jak Setien z ustawieniem 3-5-2
0
@panczo Myślę że do CL zostało za mało czasu aby teraz robić zmianę. A jeżeli już to tyko Pimienta , bo nie będzie potrzebował czasu na aklimatyzacje, zna system i ludzi których może odpowiednio nakierowac. Sam efekt nowej miotły nie wystarczy na takie rozgrywki a nie ma czasu na wprowadzanie swojej wizji gry.