- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 868 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 868 Culés
57
AC Milan po restarcie rozgrywek:
Mecze: 8,
Wygrane: 6,
Remisy: 2,
20 punktów zdobytych na 24 możliwe,
25:9 bilans bramkowy,
3:0 z Lazio, 2:0 z Romą, 4:2 z Juve.
12
@Hiacynk teraz to kibice Milanu mogą śmiać się z kibiców Barcy
14
@CalcioFan ale śmiać się bo co, bo osiągnęli mocarne 6. miejsce w lidze? xd
1
@PatrychoO Otóż to Patryk, otóż to.
0
@PatrychoO Niestety początek mieli koszmarny, zwyczajnie koszmarny, a Giampaolo okazał się porażką, Rinno powinien zostać.
0
@PatrychoO przecież obecny Milan manitką by poczęstował Barce, a sukcesem nazywasz 2 miejsce w jednej z najsłabszych lig?
30
@CalcioFan XD,rzadko używam tego zwrotu,ale inaczej się nie da tego skomentować.
2
@CalcioFan Nie, prędzej manita poszłaby z naszej strony. I wolałbym Milan w 1.8 finału niż Napoli.
1
@CalcioFan Mogli by gdyby to Milan był na 2 a Barca na 6
0
@CalcioFan W jednej z najsłabszych lig? Przecież Barca nie gra we włoskiej.
7
@CalcioFan nie no, Serie A jest mocarna xD
Komentarz usunięty
2
@CalcioFan Z Barką? Z tą od papieża?
2
@tristan87 Barka ze Spartakusa
https://zapodaj.net/a8d9cb1697a38.jpg.html
6
@CalcioFan Śmiać to się będą mogli jak podtrzymają solidną formę dłużej niż parę miesięcy i może zajdą dalej niż 6 miejsce w tabeli. Z resztą Inter w tym sezonie też się miał bawić a skończyli za burtą już w fazie grupowej.
0
@MarekKonrad Racja, ja się cieszę z obecnie tego co jest, ale wiem na co stać Milan od lat, więc ja wciąż mam dystans.
2
@Chwytliwy Dokładnie, spoko że to idzie w dobrym kierunku, niech sobie powoli wracają na szczyt bo to fajny zespół z kilkoma ciekawymi zawodnikami.