La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 946 Culés

0

Ludzie wiem że ciężko przeboleć wam że odwołali Złotą Piłkę, ale Lewy jeszcze nie ma oficjalnie Złotego Buta a już jest gadka, nie przeczę że Lewandowski rozgrywa sezon życia i jak na razie prowadzi w statystkach strzeleckich, ale wystarczyłoby gdyby taki Ronaldo wyprzedził go w klasyfikacji koniec końców i już byłoby bardzo trudno, a jeszcze Liga Mistrzów która jest kluczem do tego, a Bayern jeszcze ma rewanż z Chelsea zapewne awansują, ale tak to działa w tym rankingu,a Bundesliga jeszcze jest taką ligą że nikogo z takiej Afryki nie interesuje, wystarczy spojrzeć na wyniki ostatnich lat jak tacy ludzie głosują ta nagroda już dawno przestała być że tak powiem sprawiedliwa, tylko liczy się medialność, albo to jak Tobie w LM poszło, życzyłbym Lewemu Złotej Piłki, ale niestety tak to działa i wasze teorie że odwołali dlatego bo Lewy faworyt też są śmieszne, bo akurat w tym sezonie medialny to on jest, tylko pozwolę sobie zauważyć że on nawet Złotego Buta nie ma pewnego to o czym my w ogóle gadamy że 100% Złota Piłka.

0

@Dembouz1899 No właśnie to jest o czym mówiłem dublet Ronaldo

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?