La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1696 Culés

12

Sameul Umtiti jest krytykowany za to, że na lotnisku nie miał założonej maski. Inni piłkarze, którzy udali się na urlop przestrzegali zasad bezpieczeństwa.

konto usunięte

1

Skoro wiadomo że jest zdrowy to po co miałby nosić maseczkę?

konto usunięte

27

@Lenioq nie jest, jakby był to by grał:D

6

@Lenioq Ty tak serio?

4

@Lenioq Jest coś takiego jak stosowanie się do pewnych zasad i wytycznych narzuconych odgórnie.

konto usunięte

12

@BarcaInfo Noszenie tych maseczek to jest parodia. Skoro ta choroba taka groźna, to czemu na wiecu wyborczym koło prezydenta było jakieś 500 osób bez maseczek? Smiech na sali.

konto usunięte

5

@ViscaBarca123
Jasne że serio.
@BarcaInfo
to jest druga kwestia, co nie zmienia faktu że te wytyczne są po prostu głupie, co widać na boiskach.

1

@Lenioq Jeszcze by się udusił chłop. Gorąco, słońce pali, A on w maseczce ma chodzić. Paranoja.

2

@FcBarcaCules dokladnie, a obok przegranego kilka tysięcy bez maseczek

konto usunięte

3

@klaudiusz_blau @BorzyKrzys @Lenioq @FcBarcaCules to, że bezmózgi nie noszą maseczek nie oznacza, że choroby nie ma.

konto usunięte

1

@nitey a co daje maseczka ? Psiknij dezodorantem w maseczkę jednorazową a zobaczysz ile daje;) nie mówiąc o szytych bawełnianych. Tylko hirurgiczne daja pewność. Takowych nikt nie ma.

konto usunięte

0

@BarcaInfo Noszenie masek jest bez sensu,

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?