La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 886 Culés

#Tiki-taka

Jérémy Mathieu: Nie chciałem iść do Barcelony, ale opuściłem Valencię ze względu na prezydenta. Trochę się bałem odejścia do Blaugrany, ponieważ nie wierzyłem, że byłem wystarczająco dobry. Przedstawili mi propozycję, a o trzeciej w nocy zrobiłem kontrakt na własną rękę, który przedstawiłem Valencii. Powiedziałem im, że zostanę, jeśli mi to dadzą, ale odparli, że nie mogą. Nie zostałem w klubie z powodu 200 tysięcy euro rocznie. Pierwszy sezon w Barcelonie był spektakularny. Mówiło się, że nie grałem zbyt wiele, ale wziąłem udział w 56% meczów i zdobyłem wszystkie możliwe trofea.

2

Byłeś wielki stary. Twój przykład pokazuje, że nawet przy lekkim braku umiejętności można prwcowitością i zaangażowaniem zrobić wiele. A to że się bałeś że jesteś za słaby? To też pokazuje że być świadomy swoich ułomności może dać nam siłe do wzniesienia się ponad własną przeciętność. W chwili obecnej takim zawodnikiem jest Langlet. Niestety obecny Pique nie jest już tym który grał z tobą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?