La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 860 Culés

2

Tak szczerze mówiąc widzę wielkie zainteresowanie tym Lautaro i porównałem go do Raula Jimeneza z Wolverhamton. Jimenez w 52 meczach ma 26 bramek i 10 asyst . Lautaro ma 42 mecze 18 bramek i 6 asyst . Tak wiem Lautaro ma 10 meczy mniej ale JImenez gra w najlepszej lidze świata i utrzymuje cały czas świetną formę a Lautaro ma wahania formy . Nie mowie że mamy go kupić Raula ale Lautaro wyceniany na Transfermarkt na 64 a Jimenez na 40 milionów a to całkiem sporo a opcja mi się wydaje lepsza od Lautaro

konto usunięte

4

@Mamrotek22 kwestia wieku, są ludzie którzy wierzą, że Lautaro to przyszłość

1

@Mamrotek22 Jimenez przeniósł się do Hiszpanii?

0

@Bagsik88 Nie przeniósł się

0

@MESSIah16 Jimenez nie należy do najmłodszych ale nie jest też staruszkiem 29 lat

1

@Mamrotek22 To najlepsza liga świata jest w Hiszpanii.

0

@Bagsik88 hmmmmm Jak kto uważa co najlepszą ligą jest

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?