La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1191 Culés

1

O ile kupią napastnika, to pewnie właśnie Lautaro. W ogóle nie słychać o jakiś alternatywach, ciekawe czy planują kogoś innego kupić, jeśli nie wypali transfer Lautaro

konto usunięte

0

@kamilop Jak na moje oko, to oni w tym okienku spróbują sprowadzić Lautaro i/lub Neymara. Pewnie dopiero po LM zaczną wychodzić pierwsze, poważniejsze oferty. Dużo zależy od tego, ile dostaniemy za Cou, Rakietę, Rafinhę (no w jego przypadku to akurat 16), Emersona i może Todibo, Braithwaite, Neto. Będą próbowali włączyć w transakcje (to w przypadku Neya) Griezmanna / Dembele / Umtitiego. Jakoś wczoraj pojawił się news, że Barca teoretycznie nie planuje sprzedać Griezmanna, jednak jeżeli pojawi się dobra oferta to rozważą to. Innymi słowy - jak szejk zgodzi się na włączenie Griezmanna w transfer Neya to zapewne powędruje do PSG.

Na więcej transferów raczej nie ma co liczyć, zwłaszcza, że Pjanić i Trincao zostali już kupieni. Ewentualnie jakaś wymiana PO za Semedo, ale na tym mi nie zależy, bo lubię Nelsona.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?