La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2411 Culés

2

Mam dwa pytania:
1. Myślicie, że uda sprzedać rakiticia w tym okienku?
2. Co z alena? Dalibyście mu szanse w następnym sezonie?

konto usunięte

1

@maatiixx Oby i tak

2

@maatiixx To zależy od Rakiticia też czy będzie chciał odejść, co do Aleñii nie.

konto usunięte

2

@maatiixx Tak, nikt już nie będzie się cackał z Rakietą i chłopina odejdzie. Pytanie tylko gdzie. Myślę, że pewnie do Sevilli. No chyba, że zechce iść do PSG, a sam szejk chętnie go przygarnie. Zobaczymy.

1

@maatiixx mam taką nadzieje, lepiej mieć na ławce Alene z jego pensją niż te gwiazdy środka pola, nic nie ryzykujemy, a może odpali chłopak :)

1

@LuisSalvano Sevilla podobno chce Parejo..

1

@LuisSalvano No właśnie nie wiem do kogo mógłby iśc. Sewilla podobno zrobi zakupy w Valencji, a innego realnego kierunku dla rakiticia nie widze.

1

@maatiixx Rakitić zostanie jeszcze jeden sezon, Vidal pewnie wróci do Włoch. Alena powinien odejść na kolejne wypożyczenie. A w przypadku oferty +20M nawet definitywnie.

1

@cat_r37 czuje, że Anglia się upomni o Rakiete :)

1

@Gaucho Może i się upomni, tylko jakie to ma znaczenie jeśli Ivan będzie chciał za wszelką cenę wrócić do Sevilli? Ostatni rok kontraktu, dobra pensja, świetne miejsce do życia. No Ivan nie ma nawet pół powodu by ruszać na podbój Premier League. No chyba, że taki Carlo/Mou byłby bardzo przekonujący.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?