La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1279 Culés

1

To że Arthurowi nie zależy już na grze w Barcelonie, to jedno. Ale taki szacunek do pracy, jaką wykonują jego koledzy/przyjaciele z drużyny trzeba mieć. Przecież on, jak i reszta tej ekipy, z którą przebywał na co dzień, i przeżywał lepsze i gorsze chwilę, coś łączyło. Łączył ich wspólny cel,bycie lepszym.

0

@kamilop Z drugiej strony czy jak ten zarząd ciągle otwiera puszkę Pandory i robi takie krzywe akcje jest ok?

konto usunięte

0

@kamilop Jeśli targają nim złe emocje i nie radzi sobie z tym lepiej niech nie gra. Przecież on pewnie sie skupic na piłce nie może i ma poki co wszystkiego dośc.

2

@MarioVeB! Jeśli targają nim złe emocję, to niech zagryzie ten jeden raz zęby, choćby ze względu na to, jaką dostał szansę od Barcelony.

0

@Coutinho007 Wiadome że nie jest okej! Ale co w tej sytuacji ma zarząd, a co ma fakt że Arthur nie przybył do klubu, tak klubu którego jest zawodnikiem, a który jest w grze o LM.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?