La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1292 Culés

konto usunięte

6

Tyle info Pedri Trincao Fernandes Fati Puig Collado wszyscy presezson w pierwszej drużynie, a znając życie pewnie Rakitic i Vidal zostaną, a przyszły sezon dalej będzie kaleczyć Busq obok rotacja FdJ z Rakiticem i jakieś szczątki dla Puiga na zmianę z Pjanicem, chciałbym się mylić, ale po tych 3 sezonach ciężko o więcej wiary.

1

@Ghotti Po tym sezonie powinni to zmienić jednak chociaż. Bartomeu już pewnie wie, że jest spalony, nie opłaca mu się zwalniać Setiena, więc pewnie czeka nas jeszcze rok męki z tym zarządem i ich decyzjami...

0

@Ghotti Myślę, że Collado ostatecznie odejdzie na wypożyczenie. Pedri pewnie zagra ogony w pucharze, a w lidze odegra rolę w najlepszym przypadku taką jak Puig w tym sezonie czyli może końcówka. Fati to Fati, on zawsze minuty dostanie. Trincao - tu mam nadzieję że odejdzie Braithwait - wtedy dostanie swoje minuty w lidze + pewnie puchar, inna sprawa że może faktycznie będą go próbować w pomocy.
Dużo zależy od odejścia Rakiticia i Vidala - jeśli odejdą to i Pedri i Fernandes i Puig swoje pograją. Jeśli nie to tak czy inaczej jest to ich ostatni rok, ale wydaje mi się, że przynajmniej jeden z nich odejdzie.

na 3 miejsca w pomocy: Pedri, Puig, FDJ, Busi, Pjanic to pewniacy + Fernandes/Alena/Ivan/Vidal - 1-2 z nich może zostać, więcej to już zbyt duży ścisk

w ataku MSG + Fati, Dembele, Trincao - moim zdaniem optymalnie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?