- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 890 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 890 Culés
20
Oriol Busquets ma zostać wypożyczony do klubu z LaLiga. [Javi Miguel]
1
@BarcaInfo I tak pewnie znając życie nie da nic to wypożyczenie...
12
@Coutinho007 Dlaczego? Był w Twente i radził sobie całkiem nieźle. Teraz czas na krok w przód i spróbowanie sił w lepszej lidze i klubie.
1
@BarcaInfo Bo patrząc na wypożyczenia w ostatnich latach naszych zawodników do różnych klubów wygląda to e kontekście przebicia się w Barcelonie tragicznie. Nie pamiętam żeby jakiś piłkarz tutaj wrócił z wypożyczenia i się przebił na dłużej, najbliżej był Rafa ale niestety no pech chciał, że skończyło się to jak się skończyło.
1
@Coutinho007 w Holandii zgarniał bardzo dobre noty grając zarówno w pomocy jak i na stoperze. Moim zdaniem w beniaminku lub zespole typu Celta/Alaves da rade
1
@messi564 I tak odejdzie za frytki znając życie :)
0
@Coutinho007 no słuchaj ale to juz nie wina klubu ze goscie nie dają rady w Betisie i nagle maja grac w Barcelonie pierwsze skrzypce. Bardzo dobrze wypożyczyć jak odpali to zabieramy albo zbieramy hajs.
0
@foczkyyyhg Problem polega na tym, że żaden od x lat wypożyczony nie przebił się tutaj na dłużej, dlatego jak dla mnie wypożyczenie jest jednoznaczne ze skreśleniem tutaj kogoś... Munir np świetnie radził sobie za to w Alaves i dzisiaj gdzie jest? Cucurella to samo w Eibar i topornym Getafe pokazywał się z fajnej strony i co? Dlatego nie wierzę w te wypożyczenia i nie dam się nabrać, że "Ło super Łogro się i wróci kozak i będzie pociecha z niego" o Wypożyczeniach Aleñii, Mirandy, Todibo nie ma co nawet pisać czy nawet kiedyś Sampera ale Sampera niestety kontuzje zniszczyły..