La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1721 Culés

konto usunięte

8

Zastanawia mnie co Barca będzie chciała grać w środku w przyszłym sezonie. Wiadomo brakuje w tej formacji obecnie inicjatywy w kreowaniu sytuacji, ale jednocześnie ciężko ukryć, że chyba najwięcej złego wychodzi niestety że strony Busquetsa, który jest bardzo destruktywny w poczynaniach obronnych. Myślę, że nie będzie kontrowersji jeśli napiszę, że w podstawowym składzie go nie widzę. Oczywiście nie uważam, że trzeba go sprzedać gdyż mogłaby przypaść mu rola jak Xaviemu w swoim ostatnim sezonie. De Jong jako defensywny pomocnik to już chyba jest mus, ewentualnie transfer jakiegoś przecinaka typu Ndiddi, Ndombele czy Camavinga też byłby sensowny, ale to już mocne odejście w stronę bezpośredniego futbolu. Frenkie, Ndiddi i powiedzmy Puig jako trójka w środku lub przejście na jakąś nowoczesną formację jak 4-2-3-1 z dwoma DM i Messim na "10". Wiem, że kiedyś mogliśmy grywać wyłącznie finezyjnymi graczami w środku, ale to już nie te czasy gdy Xavi i Iniesta zapewniali dominację. Obecnie większość drużyn z topu ma przede wszystkim dobrze zabezpieczony środek.

1

@Ratamahatta tylko trener (Setien) jest zakochany w Busim. Nie raz mowil ze bardzo go podziwa, takze raczej mozemy sie spodziewac ze on tak predko nie usiadzie a lawce jak dalej Setien bedzie treneiro

0

@Ratamahatta Zgadzam się, Busi powinien błyskawicznie przestać grać pierwsze skrzypce. Ja z kolei nie wiem czemu (bo raczej żadnych optymistycznych przesłanek ku temu nie ma), ale nadal wierzę, że Coutinho mogłby zaoferować coś ciekawego w pomocy. Prawda jest taka, że nasza pomoc jest do przebudowy, bo to co się działo w tym sezonie to na prawdę ciężko się ogląda. W sumie od kilku lat jest taka sytuacja.

konto usunięte

1

@Ratamahatta Busquets jest zdecydowanie naszym najlepszym pomocnikiem w tym sezonie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?