La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1078 Culés

0

Co sądzicie o QAnon i pedofilii w Hollywood?

Tom Hanks właśnie uciekł do Grecji. Twitter banuje konta z hasztagiem "QAnon". Pizzagate jest nazywana teorią spiskową pomimo tego, że jest mnóstwo materiałów, twittów itp potwierdzających, że elity mają inny punkt widzenia.


konto usunięte

0

@elmayakos ciekawe czy G.Racias biegł do tej Grecji tak po prostu bo mu się zachciało

konto usunięte

1

@elmayakos Myślę, że ludzie bogaci ponad miarę spełniają swoje najdziksze fantazje. To jest całkiem naturalne i przerażające niestety.

0

@kerouac Ciężko nazwać mi to fantazją. Jeżeli Adrenochrom nie jest tylko wymysłem i rzeczywiście taki "narkotyk" istnieje to wszystko nabiera sens.

0

@elmayakos kiedyś czytałem że te elity w swoim kręgu, używają "dopalacza " naturalnego pochodzenia, dziecięcego... Substancja jest wytwarzana wraz ze strachem. Czy to prawda pewnie kiedyś się dowiemy

0

@elmayakos ZAciekawiło mnie to, pierwsze słysze o jakimś QAnon, mogłbyś troche objaśnić.

0

@elmayakos co to za narkotyk?

0

@NemeZis93 Adrenochrom to właśnie narkotyk, który pozyskiwany jest z szyszynki. Im większe przerażenie i strach tym jest "lepszy".
@SonBarcaGoku No właśnie... w Polsce cisza na ten temat a w USA skala jest ogromna.

Polecam zajrzeć na TT i IG pod hasztag QAnon.
Znajdziesz tam bardzo dużo zdjęć obecnych i usuniętych tweetów, dowodów, filmów i wypowiedzi m.in. na temat pedofilii w Hollywood.

Generalnie nie byłem jakimś fanem Trumpa ale okazuje się, że media przedstawiły mi to jako "idiote" a okazuje się, że QAnon wychodzi od Trumpa i ma za zadanie "trochę" popsuć sielankowe życie elit.

Edit.
Polecam kanał Mounty Buddha jeśli ogarniacie choć trochę angielski. https://www.youtube.com/c/MouthyBuddha/videos

1

@elmayakos "Pizzagate jest nazywana teorią spiskową pomimo tego, że jest mnóstwo materiałów,"
Co jest, mamy znowu 2016?

3

@elmayakos Nie uciekl do Grecji, tylko przyjal ich obywatelstwo, bo takowe ma tez jego zona z powodu tego, ze jej matka jest stamtad.

A dlaczego tam? Grecy pisza na forach czesto o tym, ze go widza na festiwalach, w restauracjach, barach, publicznych eventach i nie zaczepiaja go jak w Stanach.

Ma tam swiety spokoj i moze zyc jak normalny czlowiek, bez paparazzi wokol. Nie ma w tym zadnego spisku.

konto usunięte

2

@sebasek99 sebasku, a tak bez sarkazmu - bliżej ci do przekonania, że elity, a przynajmniej część elit skłonna jest do masonerii, pedofilii czy satanizmu, czy jednak bliżej do poglądu, że nic takiego nie ma miejsca, a to wszystko wytwór foliarzy?

0

@sebasek99 No temat od kilku miesięcy nagle wrócił bo pojawiło się więcej przesłanek.

@YoNoEntiendoNada O, akurat teraz. Epstein popełnił samobójstwo dla beki? Syn sędziny, która zajmuje się jego sprawą został śmiertelnie postrzelony a mąż w stanie krytycznym w szpitali? Strzelcem był ziomek przebrany za kuriera.

Nie jest to dla Ciebie dziwne?

0

@elmayakos aa czyli to co ja czytałem. Szok

1

@kerouac Przede wszystkim obstaje na stanowisku, że warto mieć jakieś dowody na to, a nie rzucać hasłami - Hanks jest podofilem, Angel Merkel wnuczką Hitlera, a w podziemiach sieci pizzerii szmugluje się małe dzieci (mimo iż nie mają nawet piwnicy), bo jej logo przypomina nam coś satanistycznego. Nic nie hiperbolizuje, to rzeczywiście pojawia się u QAnonów i w związku z Pizzagate.
@elmayakos Jakie niby? Tym razem pepperoni ma coś rzekomo znaczyć w slangu pedofilii?

konto usunięte

0

@sebasek99 ale nie o to pytałem, raczej o Twoje zdanie bazując na znajomości ludzkich zachowań, psychologii, a także doniesień i teorii spiskowych.

0

@sebasek99 Wrzuciłem link do kanału na YT na którym można znaleźć dużą cześć materiałów na temat pedofilii w Hollywood.
Brad Pitt i Mel Gibson mówią o tym wprost. Ricky Gervais podczas prowadzenia imprezy również.
Do tego dochodzą takie smaczki typu "Epstein popełnił samobójstwo dla beki? Syn sędziny, która zajmuje się jego sprawą został śmiertelnie postrzelony a mąż w stanie krytycznym w szpitali? Strzelcem był ziomek przebrany za kuriera."

Tweety typu "Pizza na 4 godziny była świetna" i powtarzanie tego typu tekstów w mediach społecznościowych jest dosyć dziwna.

Co rok w USA "znika" +/- milion dzieci.

Nie sądzisz, że jest zbyt dużo przesłanek żeby lekceważyć ten temat?

3

@elmayakos Zadna z tych z tych rzeczy nie ma nic wspolnego z Hanksem, wiec nie wiek skad ten atak w moja strone.

To, ze uwazam argument z Hanksem za bzdurny, nie oznacza, ze nie zdaje sobie sprawy z problemu pedofilii w Hollywood badz nie uwazam smierci Epsteina i ludzi powiazanych z jego procesek za cos podejrzanego.

Reszty dyskusji nie przeczytalem jeszcze, odnosze sie do twojej odpowiedzi - takze nie bij, please.

0

@YoNoEntiendoNada Aaa, okej. Myślałem, że próbujesz odbiec od tematu skupiając się tylko na nim.
Źle zinterpretowałem.

1

@elmayakos Nie no, w zadnym wypadku. W Hollywood od lat sie to dzieje i dopiero teraz wyplywaja na wierzch sprawy Epsteina, Spacey’a, Bryana Singera czy tez nawet molestowanie i gwalty na kobietach (jak w przypadku Weinsteina).

Hollywood jest zepsute od srodka, oczywiscie nie przez wszystkich, ale sadze - albo chce wierzyc - ze zaczyna sie czystka.

0

@YoNoEntiendoNada Również mam nadzieję, że nie jest to prowizoryczna walka.

3

@kerouac A to w takim razie zdecydowanie to drugie. Motyw zepsutych elit, którym się nudzi i na pewno się gdzieś spotykają, zabijają dzieci, czczą szatana etc., to już stara się śpiewka, w większości się nie spełniająca, a na pewno w takiej postaci, jak to sobie wymarzyli spiskowcy (bo loże masońskie są znacznie nudniejsze, a i powszechne). Myślę więc, że jak zdarzają się wśród celebryctwa psychole i zboczeńcy, to jednak ich liczba jest taka sama, jak u "normalnych".
@elmayakos A nie widzisz, że to trochę łączenie kropek w powietrzu? W sensie, coś łączy te podane przez ciebie wycinki?

0

@sebasek99
Kto zadaje pytania, prowadzi rozmowę. Rozsądnie ale nie wnosi nic merytorycznego.
Z racji tego, że mam świadomość nieskończonej liczby pytań jakie zadasz mi po każdej mojej odpowiedzi dążąc do pewnego rodzaju "wygranej" w tej rozmowie odsyłam ponownie na kanał, który wstawiłem.

Myślę, że masz w głowie ustawiony na tyle światopogląd, że ciężko będzie Cie chociaż zachęcić do poszukania "głębiej".

Poruszając ten temat chciałem poznać zdanie innych użytkowników podając garstkę informacji, które w ostatnim czasie się pojawiły i są ze sobą w mniejszym lub większym stopniu powiązane.

Odpowiadając na Twoje pytanie, łączy to wszystko chociażby wypowiedz Gervaisa, Gibsona czy Pitta.

1

@elmayakos A czy słowa Pitta w ogóle są udokumentowane? Bo ja je próbowałem znaleźć i nic konkretnego nie wychodzi. Poza tym wątpię, czy żarty Gervaisa albo słowa Mela Gisona (znanego z rzucania wielu dziwnych tez) są jakimś rzetelnym materiałem dowodowym, padają tam nazwiska, jakieś konkrety? Dlatego pytam, bo tu widzę po prostu rzucone linijki faktów, statystyki, ale czy pomiędzy nimi zachodzi jakaś korelacja? Bo ja jej nie widzę.
Ewentualnie naciągana, bo pewnie, że milion dzieci (chociaż warto podać źródło danych) znika, ale czy to oznacza, że trafiają od razu do pedofila albo jakiejś szajki? Mogą po prostu umrzeć na wskutek jakiegoś wypadku, uciec z domu lub być porwane, lecz aby jedynie uzyskać okup. Jest mnóstwo możliwych sytuacji, więc to nic nie udowadnia.
Podobnie jest z Epsteinem. Oczywiście, że znam jego sprawę, ale także w ramach tego powstało mnóstwo ślepych tropów. Chociażby Chrissy Teigen, gdzie spiskowcy pokazali spreparowany dziennik lotu samolotu należącego do Epsteina. na której widniało jej nazwisko, lecz w rzeczywistości jej tam nie było, bo w oryginalnych plikach nic takiego nie pokazuje. A takich przypadków jest mnóstwo, w końcu to że kogoś znasz, nie czyni z ciebie od razu zamieszanego w jego działania. Tymczasem tak niektórzy sprawę pokazują, SE mógł z kimś tylko zamienić słowo, złapie to fotograf i voila! Mamy "dowód", że ten ktoś jest pedofilem...

1

@elmayakos CHyba Cie poniosło że w USA rocznie znika około 1 000 000 dzieci, nie jestem absolutnie w temacie, ale od razu rzuca sie oczy ta absurdalna liczba.

0

@sebasek99

Napisałeś, że nie widzisz korelacji. Wg mnie ta korelacja jest nawet jeśli jeden element nie pasuje do układanki to drugi już tak i biorę pod uwagę, że jest wysokie prawdopodobieństwo występowania tego typu patologii wśród elit.
Przykłady, które przytoczyłem to wierzchołek góry lodowej.

Wydaje mi się po prostu, że negujesz pewnie rzeczy tylko dlatego, że są sprzeczne z tym w co wierzysz, choć mogę się mylić.

Z jednym się zgodzę, w przypływie tak dużej ilości informacji będzie pojawiać się mnóstwo fejkowych niusów i o ile jeszcze 2 miesiące temu miałem co do tego wszystkiego sceptyczne podejście, tak teraz nabiera to dla mnie większego sensu.

@SonBarcaGoku nie poniosło, raz więcej, raz mniej. Liczba jest po prostu ogromna.

0

@elmayakos Neguje, bo nie widzę żadnego związku pomiędzy tymi rzeczami. Nie atakuj personalnie. Pewnie, że Hollywood, jak i generalnie światek celebrytów, nie jest święty, ale to nie sprawia, że od razu istniał proceder opisywany przez zwolenników Pizzygate albo że Epstein (bo tu znowu on nie jest w żaden jasny sposób powiązany z tą teorią spiskową) prowadził interesem pedofilskim o skali wręcz porównywalnej z Jedwabnym Szlakiem. Miał swoje za uszami, wraz z nim kilku członków elity, ale aż takiego szerokiego zakresu to nie objęło.

0

@sebasek99 W którym momencie zaatakowałem? Daleko mi do takich rzeczy.

Jeśli dobrze rozumiem to Epstein był organizatorem tego typu "imprez" więc właśnie to jest szeroki zakres. Prawdy pewnie się nie dowiemy bo pech chciał, że popełnił rzekomo samobójstwo.

0

@elmayakos No, sugerujesz mi pewne zacietrzewienie w poglądach - "Wydaje mi się po prostu, że negujesz pewnie rzeczy tylko dlatego, że są sprzeczne z tym w co wierzysz, choć mogę się mylić.", co jest lekkim chwytem erystycznym, bo dyskredytuje mnie jako rozmówcę. Tymczasem nie z tego bierze się moje odmienne zdanie w omawianych kwestiach.
Ale powiązań z PizzG nie ma, brak przynajmniej pewniejszych poszlak. Co do jego imprez, to też pisane na wodzie są uczestnictwa niektórych osób. A w przypadku małej bazy źródłowej lepiej milczeć niż zmyślać.

konto usunięte

0

@elmayakos Twoim wujkiem musi być Macierewuicz z tymi teoriami z sufitu :D

0

@sebasek99 To nie był atak tylko subiektywne odczucie, dlatego napisałem, że mogę się mylić.
No nic konkretnego nie ma na ten moment. Pozostaje czekać na rozwój sytuacji.

0

@elmayakos Ale już ustala i sugeruje pewną narrację, kreuje jakiś obraz mojej osoby.

0

@sebasek99 Noł ofens. Lof end PiS.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?