- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1245 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1245 Culés
18
Drugi sezon najlepszego piłkarza świata w Seria A i niestety bez korony króla strzelców. Pokonał go najpierw dziadziuś z Sampdorii a teraz Ciro z klubu, który nie jest europejską czołówką. W porównaniu do niego takie nołnejmy. Transfer do Juve, który łoi, łamie wszystkich jak idzie, mistrz co roku pewny, bramek mnóstwo. Zawsze był super-strzelcem, nieważne czy karne czy wolne czy na pustaka czy po indywidualnej akcji. Tego mu odmówić nie można. Ale ani to przeglądu pola nie ma, ani dryblingu, przecinających podań (oczywiście raz do roku się coś znajdzie). Umówmy się, piłkarz genialny, osiągnięcia zespołowe jak król, indywidualne też, chociaż tutaj marketing zrobił również swoje i robi do dziś. Dlatego jeżeli chodzi o umiejętności piłkarskie, całokształt piłkarza jako indywiduum,finezję, technikę, przegląd pola, to daleko, bardzo daleko mu do Messiego.
PS. Wstawcie Ronaldo do aktualnej Barcelony bez skrzydeł i rzec można bez napastników. Oczywiście bez Messiego w składzie.
1
@Joey Ronaldo technicznnie jest niezłym zawodnikiem a drybling to miał w United.
4
@Encore
Poszedł w fizyczność i to zatracił.
0
@Joey Cristiano sam by grał na skrzydle w Barcy.
1
@Chwytliwy
I co mu z tej gry na skrzydle?
12
@Joey bez niego Juve było znacznie lepsze. Jemu zależy tylko na indywidualnych zaszczytach, drużyna to drugi plan.
0
@Joey Liczbyyy.
0
@Chwytliwy
Nie oszukujmy się.
0
@Joey Ale to fakt,on liczbowo dałby wiele, to oczywiste.
2
@Chwytliwy No tak, ale kto by mu tam dogrywał? Kreował grę?
0
@Joey No nwm, Leo, Pjanić, rakitic, Alba, Busi...
1
@Chwytliwy
Napisałem, bez Leo w składzie.
0
@Joey Mordo, znajdą się, to CR7, Im lepsi zawodnicy tym jakość zespołu rośnie, patrz Ibra.