La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1652 Culés

1

Na jakiej pozycji powinien według was występować Frenkie? Dla on zawsze był i zostanie klasyczna 5.

2

@Encore 5-6, nie wyżej.

4

@Encore Czyli Pivot? Według mnie Pivot to najlepsza pozycja dla Holendra, widać, że gra wyżej męczy go.

3

@Coutinho007 Otóż to.

konto usunięte

3

@Encore Za Busiego.

3

@Encore Wyżej powinien grać Pedri lub Puig bo są bardziej bezpośredni jeżeli chodzi o grę w ofensywie i dają więcej konkretów niż Holender na tej pozycji.

1

@Encore pivot tylko i wyłącznie. Ma warunki i zmysł dobrej pozycji. Arthur też nadawał się na pivota ale tylko do przodu

0

@Encore Jeszcze ewentualnie widzę Frenkiego w roli takiej jaką miał u nas Xavi. Ale tam gdzie Iniesta to w życiu...

2

@Encore ale on nigdy nie był defensywnym pomocnikiem jak Busquets. Ma zbyt duży ciąg na bramkę i skłonność do nie trzymania pozycji. Zarówno w reprezentacji Holandii jak i w Ajaksie miał obok siebie drugiego pivota który go wtedy zabezpieczał. Oczywiście może się rozwijać w tym kierunku, jednak to ograniczy jego spore atuty które pokazywał w Holandii.

Z drugiej strony ma też zbyt duże braki w grze stricte ofensywnie by występować na pozycji "8".

Na ten moment jego pozycją powinien być pivot u boku kogoś takiego jak Pjanic albo Monchu (tak, to są kompletnie inne typy piłkarzy, wiem.) a przed nimi, na pozycji numer "10" byłoby miejsce dla Puiga, Griezmanna lub Messiego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?