- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1245 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1245 Culés
12
Podziękowania za rekord 11/27
(Dzisiaj znowu telefon powariował, klikajcie w drugie linki ;D)
Zgodnie z obietnicą kontynuuje mój cykl podziękowań dla osób, które wzięły udział w tej oto dyskusji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8683425">https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8683425
https://streamable.com/dbh0g1">https://streamable.com/dbh0g1
Cześć pierwsza jej kulisów (podziękowania i ciekawostki związane z historią przygotowanę przez SHIBĘ) https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8714722#comment-8714722">https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8714722#comment-8714722
Część druga (statystki dyskusji)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8720478#comment-8720478">https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8720478#comment-8720478
Cześć trzecia (ogłoszenie wyników plebiscytu na ulubionego piłkarza La Rambli)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8723939#comment-8723939">https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8723939#comment-8723939
W tym wydaniu dziękuję:
@MatiVEB25
@lukasbarca86
@Strays77
@gorgota
@fortunate_son
@Shroud
@Deco1220
@budel17
@Ojciec5tkidzieci
@nvidd
Dzięki serdeczne za Wasz udział!
A dzisiaj bonus - w komentarzu poprzednie 10 części ;D. Szukajcie się ;)
6
@VamosRakieta Pozdrawiam serdecznie.
3
@VamosRakieta
1/27
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8726821#comment-8726821
2/27
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8730421#comment-8730421
3/27
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8733871#comment-8733871
4/27
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8735523#comment-87355235/27
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8738990#comment-8738990
6/27
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8743543#comment-8743543
7/27
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8746831#comment-8746831
8/27
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8750420#comment-8750420
9/27
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8753896#comment-8753896
10/27
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8757102#comment-8757102
2
@Encore dziękuję bardzo i również pozdrawiam ;D
3
@VamosRakieta a mnie nadal nie ma...
3
@MesQueUnClub96 spokojnie, jeszcze kilka dni ;D
4
@VamosRakieta no to szukam się :)
3
@VamosRakieta ta dyskusja to przejdzie do historii ziomek :) pozdro i twoje zdrówko pite :)
3
@FeloRPS oj już przeszła. Dziękuję bardzo ;D.
2
@SHIBA ;D
2
@VamosRakieta Ale dalej jest to historyczny wyczyn :P
2
@FeloRPS oczywiście, że tak ;D