La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1440 Culés

konto usunięte

0

Mayoral za 20 mln euro do Lazio a Rakieta 10 mln euro opinie?

1

@PiketaBigSam Może dlatego że jest młodszy?

2

@PiketaBigSam Moja opinia jest taka, że nie rozumiesz jak działa rynek.

konto usunięte

0

@PiketaBigSam Nie rozumiesz jak to wszystko się kręci. Rakitic jest wypalonym 33letnim piłkarzem, któremu za rok się kończy kontrakt. Mayoral jest młodszy o strzelił trochę goli w Levante.

konto usunięte

0

@inViNcibl3 to nasz cucurella mlody za 10 mln euro a takie beztalencie jak Mayoral za 20 mln euro to w ktorym miejscu sie nie znam

0

@PiketaBigSam Był wypożyczony z opcją wykupu ;D

konto usunięte

0

@MaTt_BarcaFan Cucurella mial kapitalny sezon poszedl za grosze a Borja strzelil 8 goli i odchodzi za 20 mln euro a wczesniej nie radził sobie w klubie pokroju Wolfsburga

konto usunięte

0

@Krzychuuuu14 ale ktoś musial wpisać taka debilna cene

konto usunięte

1

@PiketaBigSam Cucu jest obrońca. Wiadomo, ze napastnicy są drożsi. Ale tez bym nie dał 20mln za Mayorala.

konto usunięte

0

Albo Jorge de Frutos 23 lata z Realu byl wypożyczony do Vallecano odchodzi za 5 mln euro czyli 50% kwoty za jaka ma odejsc rakitić i to jest normalna cena? Albo 50% kwoty Cucurella który gra na tej samej pozycji bo jednak większość gral na LP

1

@PiketaBigSam Do Wolfsburga trafił w wieku 18 lat. W tym sezonie 8 bramek i 2 asysty w 2200minut. Jeszcze wracając do Wolfsburga, tam się też nie sprawdził Osimhen, który trafił właśnie do Napoli za 60mln

konto usunięte

0

@takisobiektos ale nie usprawiedliwia go wiek i inny przykład danego pilkarza bo twoim tokiem taki sancho nie mial prawa zaistnieć w BVB w tak młodym wieku po prostu dziwna sprawa ze gość ma 23 lata rok do końca kontraktu a sprzedany jest za 20 mln euro a taki nasz Cucurella i Rakitić razem wzieci będą kosztować tyle co Borja

0

@PiketaBigSam To w dalszej części posta ci napisałem że nie tylko Borja się nie sprawdził w Wolfsburgu w młodym wieku

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?