- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1048 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1048 Culés
20
87 lat temu w Łodzi urodził się właściciel największych uszu w Polsce - Jerzy Urban.
Właściciel i redaktor naczelny Tygodnika NIE, jednej z niewielu w pełni polskich gazet.
3
@Chakalaka Podobno kiedyś na jego nagrobku mają napisać:
"Tutaj leży Jerzy Urban
Pokój jego duszy
Trumna mu się nie zamyka
Bo wystają uszy."
5
@NeroTFP
Warto dodać, że Jerzy Urban brał udział w tworzeniu TVN.
3
@Chakalaka nie da się nie lubić Urbana. A ludzie odpowiedzialni za twittera NIE powinni pisać scenariusze polskich komedii, może wtedy byłyby śmieszne.
0
@arasz1819 Otóż to!
0
@Chakalaka przedstawiciel partii która zabijała Polaków. Wstyd by mi było przed tymi którzy zginęli od 45r...
1
@endriuuu2
Pudło, Andrzej. Jerzy nie był nigdy członkiem PZPR.
1
@Chakalaka Co nie zmienia faktu, że odpowiadał za propagandę rządu PRL.
0
@Chakalaka Josek Urbach to stary wredny komuch, nie ma w nim nic fajnego.
1
@RosjaninBut
Skąd w Tobie tyle zawiści?
0
@Chakalaka a czy ja gdzieś napisałem że był?