- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1440 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
draxidox
10
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1440 Culés
6
Hit z twittera: Marcin Łochowski z IKNiSP tłumaczy, dlaczego uznano ważność wyboru. Uzasadnienie jest dla ludzi o mocnych nerwach (cytuję wprost):
- Obowiązkiem państwa jest jak najszybsze zarządzenie wyborów, a nie szukanie winnych ich nieodbycia się. Zdaniem tego Pana nadzwyczajną okolicznością, która doprowadziła do nieodbycia się wyborów jest...epidemia.
- W ocenie M. Łochowskiego propaganda TVP i korupcja wyborcza w postaci czeków nie wpłynęły na wynik wyborów, a w każdym razie nie ma na to dowodów. Przyznaje również, że SN w postępowaniu ich nie szukał.
Ja to podsumuję tylko XD
2
@tobiasson92 No skąd, przecież TVP nie robiło nic podczas kampanii, a Morawiecki walczył o dobro strażaków.
3
@Chwytliwy Przecież od początku było wiadomo, że to są ludzie z nominacji partyjnej o określonych poglądach. ;)
1
@tobiasson92 cO tY bReDzIsZ? oNi sĄ nIeZaLeŻnI....
2
@tobiasson92 Myślisz, że jakby byli z drugiej strony to unieważniliby wybory? ;d
2
@inViNcibl3 Szczerze to nie wiem. Ciężko jest ferować wyroki sądu, a nie-sądu po prostu się nie da ;)
0
@tobiasson92 Żeby unieważnili wyniki wyborów muszą mieć naprawdę potężny argument, który można przedstawić statystykami. Nie ocenisz statystycznie wpływu na wynik wyborów takiego czegoś jak "propaganda TVP", już pomijając to, że każdy może powiedzieć, że żadnej propagandy nie było :D
2
@inViNcibl3 Unieważnia się wybór, nie wybory :) Nie musisz. Tak naprawdę nieodbycie się wyborów w konstytucyjnym terminie na podstawie decyzji dwóch polityków już jest przesłanką ich nielegalności.
0
@tobiasson92 Ale to rozmawiamy o majowych "wyborach" czy tych co się odbyły? Co w takim razie mieli uczynić w czerwcu?
1
@inViNcibl3 Rozpisać je po 6 sierpnia, a wcześniej mogli wprowadzić stan klęski żywiołowej przed 10 maja.
0
@tobiasson92 Nie wiem co to by zmieniło, ale jeśli tak mówisz to ok, z tego co czytałem masz większą wiedzę prawną ode mnie :D Co nie zmienia faktu, że unieważnienie wyników wyborczych na podstawie propagandy TVP jest absurdalne ;d
2
@inViNcibl3 SN właśnie to zalegalizował, że TV publiczna będzie prowadzić kampanię wyborczą i korupcję wyborczą.
0
@tobiasson92 TV publiczna zawsze prowadziła kampanię wyborczą i będzie ją prowadzić do momentu jej sprywatyzowania.