- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1652 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
74
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Karol145
0
@Dari0G daj cos sensownego, a nie znów personalia, nie interesuje mnie to. Zawsze gdy Dana partia... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1652 Culés
0
Zauważyłem, że algorytm w gorących dyskusjach czasem szwankuje. Teraz pojawił się tam mój post, który ma raptem 19 odpowiedzi, a postu, który dodałem wczoraj późnym wieczorem (i liczył ok. 50 odpowiedzi - śledzenie kuzyna) nie ma.
5
@LuisSalvano Jak żyć?
3
@LuisSalvano To zrób sobie dyskusję na 500 komentarzy i przestan ględzić .Bo Tobie się chłopcze wszystko nie podoba. Wszystko negujesz i kwestionujesz. Zrób. A my ocenimy.
0
@vangoor Powoli, do przodu i z uśmiechem na twarzy.
0
@BorzyKrzys Nie bądź nieuprzejmy, bardzo proszę. Co mi się niby nie podoba? Wspomniałem tylko o jednym błędzie. Wiele osób, jak zauważy na stronie jakiś błąd, to go zgłasza.
1
@LuisSalvano Raczej się rozchodzi o ilość nowych komentarzy pod dyskusją w ciągu ostatnich kilku godzin. Pod twoim śledzeniem dzisiaj już nikt nie pisze, a pozostałe dyskusje dzisiaj dostały kilkanaście nowych komentarzy :)
0
@LuisSalvano Krytyka konstruktywna? Zawsze. Chamstwo, syf, hejt? Nie ma zgody.
0
@BorzyKrzys "Bo Tobie się chłopcze wszystko nie podoba." - co w tym jest konstruktywnego?
0
@LuisSalvano Może to wynikać z tego, że jeśli ludzie przestają się udzielać w dyskusji, ta automatycznie znika.
0
@Viscael11Barca Tak myślisz? Cholera wie. Mi się wydaje, że dyskusja, która ma najwięcej odpowiedzi widnieje jako jedna z trzech w gorących dyskusjach.
0
@LuisSalvano Czasami niektóre dyskusje znikały z bocznego paska, ale pojawiały się ponownie, gdy użytkownicy zaczęli się w nich znowu udzielać. Z moich obserwacji wynika, że jest to od tego uzależnione.
0
@LuisSalvano Czy Pan żartuje sobie ze mnie? Trochę szacunku.
0
@Viscael11Barca A ok, dzięki za wyjaśnienie :)