La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1015 Culés

konto usunięte

90

A ja nadal wierzę w Dembele. Głupi jestem, ale co poradzę. Potencjał ma niesamowity.

0

@masq Tak na dobrą sprawę to teraz niewiadomo, po tylu kontuzjach, tak nieregularnej grze itd. to może już nie wyjść na mega kota. Zobaczymy, oby już bez kontuzji się obyło i oby dostawał szanse

0

@masq Oby faktycznie mógł nam jeszcze wynagrodzić te wszystkie kontuzje dobrą i miłą dla oka grą. Obecnie presji na nim już chyba nie ma, a lekarze odwlekają jego powrót jak tylko mogą więc wygląda na to, że nie ma już nic do stracenia a wszystko do zyskania.

1

@ToWinaSedziego No nie wiem czy nie ma presji, każda kolejna kontuzja, nawet najmniejsze naciągnięcie, i od razu będzie lawina szydery i śmieszków, którą on też na pewno widzi i czyta na swój temat.

0

@masq ja również :)

konto usunięte

5

@masq Nie uważam, abyś był głupi dlatego, że wierzysz w Dembele. Ludzie na tej stronie muszą zrozumieć, że każdy ma prawo mieć swoje zdanie, albo oczekiwania. Jedni chcą by Dembele został, drudzy, by wrócił Neymar, trzeci nawet dają szansę Coutinho. I każdy ma do tego pełne prawo. Nie wszyscy muszą się ze sobą zgadzać, ale należy uszanować zdanie każdej ze stron.

konto usunięte

0

@LuisSalvano Nie zgodzę się, że należy uszanować ,,zdanie każdej ze stron". Jeśli ktoś na przykład mówi głupoty oderwane od rzeczywistości, to ja takiego zdania nie szanuję.

0

@Striker Myślę, że ta lawina szydery i śmieszków o której mówisz oraz wszystkie kontuzje i urazy przybrały już taką skalę, że ewentualna następna kontuzja (oby jednak nie) nie sprawi żeby bardziej stracił w oczach kibiców. Wiele osób już go skreśliło dlatego uważam, że jeśli dojdzie do siebie może tylko zyskać.

konto usunięte

5

@koziar Oczywiście, tu się zgadzam. Tak samo jak pewien użytkownik niedawno szydził z osób, które czczą pamięć powstańców. Wiadomo, że niektórzy piszą idiotyzmy poniżej jakiegokolwiek poziomu.

Jeżeli jednak ktoś pisze normalnie, kulturalnie, to nawet jeżeli jego pomysł wydaje się dla nas dziwny, nie widzę podstaw, aby kpić z takiej osoby, czy ją poniżać. Za dużo tutaj toksycznych osób jest. Ja jestem za sprzedażą Cou, Dembele i Griezmanna, ale nie nabijam się z ludzi, którzy chcą pozostania któregoś z nich.

konto usunięte

1

@LuisSalvano ale to Ty reagujesz agresją jak ktoś nie chce Neymara. Np dzisiaj mnie wysmiales napisałeś, że jestem jednym z tych "oplutych". Po raz 1000 hipokryzja.

konto usunięte

0

@masq Gdybyś nie dodał "Trzeba się szanować" w tej wypowiedzi: "chyba pomyliłeś "byś" z "bym". Ja tu Neymara nie chce." to bym nic o pluciu nie wspomniał. Zasugerowałeś, że jak ktoś chce powrotu Neymara to nie szanuje siebie / klubu. Zatem ja zasugerowałem, że jesteś najprawdopodobniej jednym z tych, którzy powielają brednie o opluciu kibiców przez Brazylijczyka. Zapewniam Cię, że gdyby nie ta wzmianka o szanowaniu / nie szanowaniu, to bym niczego nie odpisał.

konto usunięte

0

@LuisSalvano co w tym złego, że uważam że trzeba się szanować? Nie narzucam Ci tego jak nie chcesz nie musisz. Ja tylko wyraziłem swoje zdanie.

konto usunięte

0

@masq Nie rozumiesz, o co mi chodzi. Pisząc o szanowaniu się / klubu, dajesz jasno do zrozumienia, że zwolennicy powrotu Neymara nie maja szacunku do Barcelony. To tak jakbym ja napisał Tobie, że nie masz szacunku do Barcelony, bo nie chcesz, aby pozyskała najlepszego LS na świecie.

konto usunięte

0

@LuisSalvano bo to jak pozwolić lasce, która Cię zostawiła dla innego wrócić potem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?