- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1048 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1048 Culés
5
Lata 80 film "Przesłuchanie", który miałem przyjemnośc oglądać tylko na kasetach VHS bo władza ocenzurowała ten film. Byłem gówniarzem ale zawsze nastawionym anty do władzy autorytarnej. W tym znakomitym filmie grali aktorzy, którzy wtedy ale też teraz są gardzeni przez rządzących. Genialna rola Krystyny Jandy oraz Janusza Gajosa pokazuje jak to wszystko potrafi się zgrać. Oni są wspaniałymi artystami i będą zawsze takimi zapamiętani a rządy upadają i przechodzą do lamusa. Do tego nam Polakom kopa dawał ten przebój.
Polska to nie Węgry, nikt nas nie zniewoli i jestem przekonany że w Polsce dojdzie do bardzo mocnych protestów społecznych już w najbliższym czasie. Wystarczy tylko by kryzys dotknął kieszeni obywateli a wtedy ta władza za chamstwo za pogardę odjedzie w siną dal.
3
@Janiama Maciek, daj spokój z polityką. Film wybitny, Gajos to najlepszy polski aktor wszechczasów.
1
@tristan87 Należy bronić wielkich artystów bo od tego zaczyna się dyktatura. Kto ich obroni? Sami tego nie zrobią bo jest ich mało. My obywatele jak tego nie zrobimy to nas zjedzą i wtedy Zenek z ekipą będą grali wszędzie. Z całym szacunkiem dla Zenka bo to kozak
1
@Janiama Jasne, że tak. Gajos sam się broni swoim talentem.
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kazbychu Dokładnie, zawsze zaczyna się od tego samego.
1
@Janiama Część „aktywu” w trakcie przemówienia krzyczała „Wiesław! Wiesław!”, ale inni wołali „Gierek! Gierek!”. Następnego dnia w całym kraju odbyły się wiece pod hasłem: „Jesteśmy z Wami, towarzyszu Wiesławie!”.
Teraz jest Jarosław, Jarosław i Mateusz, Mateusz a na koncu Jaroslaw Polskę zbaw.
0
@Janiama już widzę jak Polacy idą protestować bo aktor który siedział cicho za prl i za 3rp dostał za swoje
0
@endriuuu2 W latach 80 nie siedział cicho a film który powstał jest tego przykładem
0
@Janiama głośno przyjmował odznaczenia komunistyczne i wstępował do PZPR?:)
3rp to też było szambo z przekrętami i dzieleniem ale Gajosowi było do tego środowiska blisko więc siedział cicho.