- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1247 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
12
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
54 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
43 odpowiedzi
turhiay
12
A to ciekawe. Fede Valverde i kolejny konflikt w szatni (tym razem Urugwaju)Przypadek?https://x.com/... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1247 Culés
0
Szkoda że nie powalczyliśmy o Ferrana Torresa. Wielki talent do wzięcia za grosze. Swoją drogą w tej Walencji jest nawet gorzej niż u nas jeżeli chodzi o zarząd.
5
@333tricampeones333 A może Ferran nie chciał do Barcelony?Ja na jego miejscu też bym poszedł do Pepa.
1
@333tricampeones333 To już nie te czasy, że wystarczyło, że Barca tylko powiedziała, że interesuje się jakimś zawodnikiem, a on leciał do nas, że mało butów nie pogubił i był gotów nawet obniżyć swoją pensję, żeby tylko trafić do Barcelony. To już pewnie nie wróci, a wielu z nas - kibiców Barcy - dalej jest święcie przekonanych, że dla każdego piłkarza na świecie Blaugrana to ukochany klub.
Poza tym Ferran jest prawonożnym zawodnikiem, który najbardziej lubi grać na prawej stronie. W Barcelonie nie ma takiej pozycji, bo gramy schodzącymi skrzydłowymi. A gdyby go przestawić na lewą stronę (gdzie też czasami gra) to wcale mu się nie dziwię, że nie chciał przejść do klubu, który co chwilę powtarza, że będzie na tej pozycji stawiał na Fatiego, a jak tylko się uda to ściągnie Neymara. City natomiast jasno zadeklarowało, że chcą Ferrana, widzą go w składzie i chcą na niego stawiać.
Do tego dochodzi duża pensja w City, kompetentny zarząd i możliwość pracy z Pepem. Ja mu się nie dziwię, że wybrał City, które bardzo go chciało zamiast Barcelony, która może trochę go chciała, na zasadzie: "zadzwonimy do Ciebie, jak nikogo innego nie ściągniemy".