La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1566 Culés

46

Real Madryt potrafi umiejętnie wypożyczać swoich zawodników, dzięki czemu mogą ich potem sprzedać z zyskiem albo dać szansę w pierwszej drużynie. Hakimi, Carvajal, Martin Ödegaard, Óscar Rodríguez, Reguilón czy Take Kubo. Przykładów znalazłoby się pewnie więcej. Już teraz mówi się, że Kubo zagra w przyszłym sezonie w Villarrealu. Lepszy klub, wyższy poziom i możliwe, że za rok Japończyk wjedzie do pierwszej ekipy. Martin już teraz jest gotowy na ten krok. Na Hakimim zarobili dobre pieniądze i pewnie podobne będzie wkrótce z Sergio i Oscarem. Tak to właśnie powinno funkcjonować.

U nas jakie wypożyczenia się udały? Na siłę można by tutaj wcisnąć Trincao i Pedriego, ponieważ teoretycznie po kupnie od razu zostali wypożyczeni. Jest Oriol, który moim zdaniem zrobił progres, jednak nie jest jeszcze gotowy na pierwszy zespół. Cucurella był wypożyczony do Getafe i poradził sobie tam świetnie, ale co z tego, jak sprzedali go za 3 mln euro. Liczę, że się to zmieni, bo już tego lata będziemy musieli podjąć decyzję na temat przyszłości kilku zawodników. Monchu, Collado, Inaki Pena, Akieme, Oriol Busquets, Jorge Cuenca, Miranda albo zostaną sprzedani z opcją odkupu, albo odejdą na wypożyczenia. Oby znaleźli im dobre kluby.

0

@ViscaBarca123 Emerson. Fajnie sobie w Betisie radzi ale zobaczymy jaką decyzje podejmą w jego sprawie, Rafinha gdyby nie kontuzje to pewnie by jako jedyny od lat tu zrobił po wypożyczeniu karierę ale wyszło jak wyszło niestety, dlatego u nas wypożyczenia od lat to patologia...

0

@Coutinho007 To tylko teoretycznie jest chyba wypożyczenie. Bo tak naprawdę jest zawodnikiem Betisu, ale możemy go odkupić za dość małe pieniądze.

No i Rafinha kilka sezonów temu w Celcie dawał radę. Fakt.

1

@ViscaBarca123 TM podaje, że to nasz zawodnik wypożyczony do Betisu. Ja nie wierzę w wypożyczenia u nas dlatego obawiam się o Pedriego, tym bardziej, że on już jest lepszym piłkarzem niż Aleña według mnie.

0

@Coutinho007 Wiem, co podają. Ale w praktyce ten deal wygląda inaczej.

0

@ViscaBarca123 W sumie co do Pedriego i Trincão jak pokazałeś, że jeszcze kupiliśmy ich wcześniej i zostawiliśmy do końca sezonu e macierzystych klubach można wspomnieć o De Jongu z którym również ten manewr wykonaliśmy.

konto usunięte

0

@ViscaBarca123 Może taki być pierwszy krok z Emersonem, Milan I Psg zagięły na niego parol.

0

@Chwytliwy Jak sprzedadzą Emersona Desta można ściągnąć.

konto usunięte

0

@Coutinho007 Czemu nie, doszliśmy do takiej sytuacji, że trzeba ryzykować na tej pozycji.

0

@Chwytliwy Otóż to! Duet Semedo/Roberto nie daje odpowiedniej jakości na tej pozycji jaką jest nam potrzebna i lepsi już nie będą.

0

@ViscaBarca123 odegard ma nieuleczalną chorobę i już musi dozować grę jak taki mlody pilkarz ma z kolanem problemu to nie widze dla niego dobrze przyszlisci

0

@ViscaBarca123 Real przede wszystkim dobrze wybiera kluby i prowadzi zawodników na wypożyczeniach. Odegaard pierw Holandia i dopiero trafia do La ligi. Kubo wypożyczony do benaminka, Oscar na dwa lata trafił do Leganes. Wiadomo Hakimi i Regulion pokazywali się z dobrej strony w Realu jak dostali szansę to trafili do lepszych klubów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?