- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1370 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
85 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1370 Culés
13
Nie da się zatrzymać epidemii. Na zachodzie rządy zaczynają to dostrzegać. Załóżmy, że obostrzenia Szumowskiego coś dadzą i liczba zachorowań nieco spadnie. Przedsiębiorcy nie mogą przecież nie pracować w usługach typu siłownie, kluby nocne, a kolejnego wsparcia finansowego nie będzie. Dzięki takim ograniczeniom odkładamy sobie katastrofę na jesień, gdzie obłożenie służby będzie nieporównywalnie większe niż teraz.
4
@tobiasson92 Nudzi mnie temat covida, co można było zrobić lepiej a co gorzej
7
@tobiasson92
Zarażonych: 18,999,947
Zmarło: 711,622
Wyzdrowiało: 12,187,046
Populacja ludzi na świecie: 7.8 mld
Ta pandemia to igła w stogu siana
4
@tobiasson92 Ludzie to się dopiero obudzą jak kryzys gospodarczy bardziej ich urządzi niż ten wirus :)
5
@tobiasson92 Nie da się zatrzymać czegoś czego nie ma.
0
@tobiasson92 oczywiście że dało się zatrzymać epidemie tylko na samym początku zabrakło odpowiednich decyzji, popatrz na Chiny. Ostatnio było 40 zakażeń na 5mln testów czyli właściwie koronawirus już tam nie istnieje. Teraz robić drugi lockdown to głupota bo gospodarka tego nie wytrzyma, po prostu nie było zamknięcia granic na czas i kilku innych ważnych decyzji w odpowiednim momencie.
1
@Statistics Nie ma to Real trypletu, covid-19 to fakt, ale nie można przez niego rujnować gospodarki.
5
@sawyer00 Nie neguje istnienia COVIDU, tylko "pandemii"
0
@Statistics pandemia to termin, w który skutki tego wirusa się wpisują, widać to też po innych krajach - szczególnie Włochy, Hiszpania, Chiny. Z określeniem nie ma co się kłócić, ale nie można oszaleć z powodu tej nazwy.
2
@tobiasson92 Nie można rujnować gospodarki i moim zdaniem to ona powinna być na pierwszym miejscu, bo przez dekady nie wygrzebiemy się z dołka. Hiszpania tonie, Włochy toną, to jest szansa dla naszej gospodarki. Trzeba zakasać rękawy i pracować dla dobra naszego i kolejnych pokoleń.
0
@Odcinkowy Chiny sobie mogły na to pozwolić, my już tak niekoniecznie, oni zamknęli bardzo mocno gospodarkę, a Wuhan było odizolowane od świata, dodaj ,że w Chinach mieszka miliard ludzi a w samym mieście Wuhan 11 milionów.
0
@sawyer00 Nie wpisuje się w jakikolwiek sposób. 700000 zgonó przy blisko 100 milionach urodzeń to raczej nie jest dziesiątkowanie gatunku. TO że kilka lat temu WHO zmieniło definicję terminu"Pandemia", to nie znaczy że nie można dojść do tego i sprawdzić, że kiedyś populacja przy pandemii malała o kilka-kilkadziesiąt procent, a teraz rośnie.
0
@Statistics WHO było to na ręke by ogłosić Pandemię :)
1
@Chwytliwy ja i tak mam wrażenie że nasz rząd spóźnił się z najważniejszymi decyzjami. Można było zamknąć granice trochę wcześniej a zamiast tego zamknęli lasy (wtf?), kazali nosić maseczki na otwartych przestrzeniach (lol). W mojej opinii rząd nie zdał tego egzaminu.