- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1245 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1245 Culés
1
Zarząd Bvb potwierdził, że nie było żadnego kontaktu w sprawie Sancho od strony Manchesteru United i mówi, że jeśli Jadon pojedzie na obóz przygotowawczy który rusza w poniedziałek to zagra w następnym sezonie w barwach Bvb.
Hmm, niby to ma sens, ale znając życie to do poniedziałku czekają nas znów zwroty akcji w sprawie Anglika.
0
@Chwytliwy Mi się wydaję że to już jest klepnięte.Dawno Sancho już by powiedział coś.
0
@Encore A moim zdaniem to jest telenowela jak ta lala i Jadon możliwe, że zostanie w BVB.
0
@Chwytliwy Borusia jest w kropce trochę.Bo jesli go nie sprzedadza to za rok nikt im tyle nie da bo Jadon bedzie mial rok kontraktu a za 2 lata odejdzie za darmo.
0
@Encore Zawodnik równie dobrze może przedłużyć umowę , co już o tym nawet było niejednokrotnie mówione, także nie wiem czy w kropce.
0
@Chwytliwy Wątpie żeby chciał.Już dawno by to zrobił.
0
@Encore Ma dwa lata kontraktu więc ma czas i to zależy jak zarząd działa w tej sprawie no i obecnie BVB jest w tym pole position, United albo da wiele kasy albo nie będzie go w ekipie czerwonych diabłów.
0
@Chwytliwy Zreszta wydaje mi się że tu problemem jest kwota.Sam Sancho podobno uzgodnil juz kontrakt i chce odejsc ale Borusia chce bardzo dużo.