La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1163 Culés

5

Mecz ogólnie powyżej oczekiwań. Coś tam chłopaki pograli. Nie pozwolili Napoli na wiele. Okazji mieli mało, ale co wypracowali, to strzelili. Szkoda tych cyrków z VARem, trudno w takich warunkach utrzymać koncentrację.

Rakitić zdecydowanie najsłabszy na boisku. Gra tak samo jak Andre Gomes grał. Przestraszony, niepewny, odpuszcza krycie, oddaje piłkę po jednym kontakcie. Dramatyczny występ.

Griezmann jak zwykle słabo, Roberto typowy występ dla niego, kiedy gra jako pomocnik, czyli chłopa po prostu nie ma.

Alba i Messi klasa, cały blok defensywny funkcjonuje bardzo dobrze. Strzelić szybko na 4-1 i niech młodzi dostaną szansę.

0

@Bartek22 Pique ten błąd na początku dość poważny, ale potem pokazał klasę. Zgadzam się ze wszystkim.

0

@Bartek22 Jeszcze Roberto bym tutaj dał. Granie na alibi i do najbliższego..

1

@Coutinho007 Napisałem przecież. Rakitić, Griezmann, Roberto najsłabsi dziś w naszym zespole.

0

@Bartek22 Bo tak jest :D opis ich gry to:
-Roberto przebiegnie kilka metrów i podaj do najbliższego lub odegra od razu podającemu
- Rakitić pod Pressingiem gubi się strasznie i panikuje
- Griezmanna nie ma i po za bieganiem nic nie daje...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?