La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1532 Culés

konto usunięte

19

Ciągle mam wrażenie, że Hajto z tymi wypowiedziami troluje. To jest nieprawdopodobne, że gość praktycznie co mecz zalicza kilka wpadek. Rozumiem raz czy dwa na jakiś czas - każdy ma prawo się pomylić, ale on to robi nagminnie.

1

@Hiacynk On chyba chce, by o nim cały czas mówiono. Nieważne jak, ale żeby gadać.

konto usunięte

2

@Hiacynk Wiadomo, że robi to celowo. Trzymają go, bo wiedzą, że sporo osób wybierze specjalnie ich transmisję, aby móc ponabijać się z Hajto i wyłapywać jego "smaczki". To samo było ze Szpakowskim i jego "Maradoną". Aczkolwiek tu jeszcze może ktoś by go wybronił, natomiast z Hajto to jest jawne granie pod oglądalność. Każą jemu robić z siebie pajaca, dostaje za to odpowiednie wynagrodzenie, ludzie o tym mówią, oglądają i każdy z nich jest zadowolony.

1

@LuisSalvano Dla mnie on jest po prostu tępy jak obuch od siekiery i dla tego gada te brednie. Co nie znaczy że Polsat tego łba nie wykorzystuje aby podbić oglądalność.

konto usunięte

0

@jaras121 Być może jedno i drugie idzie ze sobą w parze. Prawda jest taka, że Polsat ma z tego korzyści, bo inaczej już dawno by go wywalili. Tak jak napisałeś - napędza im oglądalność, ludzie o tym mówię. A to, czy robi to celowo, czy nie (chociaż uważam, że w większości przypadków celowo) to już sprawa drugorzędna.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?