La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1329 Culés

8

Mam nadzieje, że Setien podejmie w piątek odważną decyzję odnośnie posadzenia Rakitica na ławce. Historia pokazuje, że warto wierzyć młodym. 20 lat to nie jest wiek juniora. Na ten temat może na pewno wypowiedzieć się Rijkaard, którego strachliwość w finale CL z Arsenalem przesądziła o wystawieniu pomocy "drwali" bez Iniesty będącego objawieniem sezonu. To wejście Andresa w drugiej połowie rozruszało szeregi Barcy i przesądziło o zdominowaniu Kanonierów. Na ławce zasiadł wtedy również Xavi. Pamiętam, że w wyjściowym składzie znaleźli się m.in. Edmilson i Van Bommel. Obyśmy tym razem na boisku nie zobaczyli Rakitica i Vidala.

0

@Karol1993 wyjdzie pewnie taki skład jak temu na Liverpool na CN + De Jong za Coutinho

konto usunięte

0

@Karol1993
Taktyke dobiera sie pod zespoł jeśli Vidal bedzie pasował to zagra. Proste

0

@Karol1993 20 lat to wiek juniora

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?