La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1438 Culés

4

Wiedźma z Buchenwaldu:
Ilse Koch, pełniąca od 1941 roku funkcję nadzorczyni obozu kobiecego w Buchenwaldzie. Zasłynęła ona z niewiarygodnego okrucieństwa czy wręcz sadyzmu. Nazywano ją „wiedźmą z Buchenwaldu”.

Koch szukała więźniów, którzy mieli interesujące tatuaże. Następnie kazała ich uśmiercać, a z ich skóry wykonywać rękawiczki, torebki, oprawy książek czy abażury. Przedmioty te wysyłała w charakterze prezentów znajomym oficerom i przełożonym.

Sama wiedźma z Buchenwaldu miała całą kolekcję rzeczy, do których stworzenia wykorzystano ciała więźniów. W jej mieszkaniu stały lampy zrobione z ludzkich kości, jako wyłączników światła używała zmumifikowanych kciuków, a jadalnię zdobiły specjalnie spreparowane ludzkie czaszki. Trzymała też w domu album na zdjęcia oprawiony w skórę zdjętą z jednego z więźniów. Podobno bardzo o niego dbała i pilnowała, by zawsze znajdował się w pokrowcu z czarnego materiału.


Okrutna nadzorczyni miała zwyczaj spacerowania po obozie z innym swoim przerażającym trofeum: skórzaną torebką, na której widniał taki sam tatuaż, jaki miał jeden z zabitych więźniów. Nosiła też wykonane specjalnie dla niej rękawiczki z ludzkiej skóry. Plotki głoszą, że była w tej kwestii dość wybredna. Za najpiękniejsze i najbardziej wartościowe uważała wyroby wykonane ze skór Cyganów i rosyjskich jeńców.

Tak wyglądała: https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/02/Ilse_Koch.png

Inne fotki:
http://2.bp.blogspot.com/-fUj7W83RsGs/UR5B3WatEEI/AAAAAAAAAFA/oh-KjyyGFws/s1600/2.jpg

http://2.bp.blogspot.com/-cDVtNd6iqqU/UR5CiM1-x3I/AAAAAAAAAFQ/PUbyWwxE1f8/s1600/5.jpg

0

@Joe_Pesci widać po oczach, że ostry psychol

konto usunięte

0

@Joe_Pesci takim ludziom to można zrobić takie rzeczy że nie będę pisał

konto usunięte

0

@MesQueUnClub96 Na pewno nie gorsze niż to co robili więźniom obozów koncentracyjnych.

konto usunięte

0

@student97r ja myślę że by znalazły się jeszcze takie gorsze rzeczy. Oczywiście nie mówię że to nie było po prostu straszne.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?