La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 781 Culés

2

Oglądam sobie skrót wczorajszego spotkania, niestety nie mogłem oglądać meczu. I patrzę na nieuznaną bramkę Leo i sobie myślę: Nie no jakieś żarty? Ktoś sobie jaja robi?
Gość ogląda sytuacje na Video i dostrzega rękę której nie ma? Nie jest nawet blisko ręki. Dla mnie za takie zachowanie sędziego 6 miesięcy zawieszenia. Naprawdę to jest Liga Mistrzów i VAR ma oddawać sprawiedliwość, a nie ją zabierać.

1

@Pawelsky było dotkniecie piłki ręką, przy przyjeciu poszla obcierka po ręcę. Niestety przepisy w kwestii reki w ofensywie nie zostawiaja pola do interpretacji (choc jak widac mielismy trudne przypadki z Messim i Benzema - tam jednak dyskusja gdzie konczy sie reka a zaczyna bark). Tam akurat duża niespójność w ocenie tych bramek.

2

@Pawelsky Zabawne jest to, że dłużej analizowali ewidentny karny na Messim :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?