- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 820 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 820 Culés
0
Dostałem smutną wiadomość. Dziś w nocy zmarł na covid mój trzydziestoletni kolega i podwładny. Nie miał innych chorób, nie palił i rzadko pił alkohol. Typ sportowca.
9
@LucaBrasi ta na covid
1
@LucaBrasi Wyrazy współczucia.
1
@LucaBrasi choroby wspolistniejace napewno miał, na sam covid nie da się umrzeć, bynajmniej tak twierdzą.
2
@LucaBrasi Internet wszytko przyjmie :)
0
@NemeZis93 No tak bo na powikłania po grypie ludzie nie umierają...
0
@Bobo25 jak się leczy to nie ;)
2
@LucaBrasi od kolegi ciocia tez umarła na covid (nie byla chora na nic poprostu poszla spac i sie nie obudzila) lekarz bez badan (pobierania wymazow itd bo wiaeomo ze sie nie dalo bo juz nie zyła) stwierdzil ze na covid bo takie ma wytyczny odgorne takze wiesz traktuj to z dystansem.
0
@NemeZis93 Aha, okej…
15
@NemeZis93 nie będę dyskutował z człowiekiem, który nie potrafi rozróżnić dwóch słów od siebie, czyli bynajmniej od przynajmniej.
1
@LucaBrasi Wyrazy współczucia, będę pilnował którego dnia i z jakiego województwa wrzucą go do oficjalnych statystyk MZ.
1
@Xwowrak on był z mazowieckiego, ale zmarł w szpitalu w łódzkim województwie.
@kerouac sugerujesz, że zmyśliłem sobie bajkę? Nie zmyśliłem
1
@LucaBrasi Szczerze wspolczuje, trzymaj sie.
Ignoruj Ramblowych szarlatanow, ktorzy zamiast okazac troche serca, beda teraz wypisywac glupoty o tym, na co bliskie ci osoby moga lub nie moga umierac, bo przeczytali bloga jakiegos durnia, ktory nosi czapke z aluminiowej folii.
Ignoruj, bo to naprawde zenujace. Raz jeszcze, przykro mi.
0
@LucaBrasi Póki co, żadnej wzmianki:
0
@LucaBrasi chyba mama pomagalncinlisacnten komentarz
1
@LucaBrasi Nadal brak wzmianki o koledze? @kerouac
https://mobile.twitter.com/MZ_GOV_PL/status/1293102749467410432
https://mobile.twitter.com/MZ_GOV_PL/status/1293102751212240897
0
@Lopezz80 Jakiej wzmianki? Przecież gros tych zmarłych to osoby po 50, a nawet w sumie po 60. Dasz głowę, że umarli z powodu korona, a nie z powodu niedomagania lub chorób współistniejących? Kolega brasi pisał o osobie w typie sportowca, zdrowego jak wół i z tego co pamiętam młodego.
A ok, doczytałem teraz. :D
1
@kerouac Spoko ;)
0
@Lopezz80 @kerouac dostałem wcześniej informacje dokładne, ale już nie miałem ochoty o tym pisać. Mój kolega miał pozytywny wynik testu. Po czasie zachorował na zapalenie płuc, a potem zapalenie węzłów chłonnych. Od tego zmarł
0
@LucaBrasi Rozumiem i współczuję. Przepraszam za nagabywanie z mojej strony.