La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1147 Culés

10

Kibice i ludzie związani z Bayernem zaczynają się powoli zachowywać jak rok temu po wygraniu LM zaczęli zachowywać się ludzie z Liverpoolu. Tylko że oni chociaż wtedy wygrali tą LM a Bayern poklepał se w wygrawanej co rok Bundeslidze klepnął osłabioną wykluczeniami i kontuzjami Chelsea w rewanżu bo w czasie pierwszego meczu(chodzi mi o moment sezonu) formy Chelsea nawet nie będę komentował i już ogłosili się w sumie królami Europy. Im więcej wypowiedzi takiego Lothara Matthaeusa tym bardziej chce by Barca utarła im nosa. Ale by był szok i niedowierzanie ;) Vamos Barca. Damy radę

1

@GeraltzKatalonii Dlatego nie mogę się doczekać piątku i zdziwionej miny Neuera :)

2

@GeraltzKatalonii i dobrze niech Bayern i wszyscy jego zwolennicy ( na czele z gazetami itp) pompują balonik .To Bayern podejdzie jako faworyt, więc dla nas będzie lepiej

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?