La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1419 Culés

0

jak teraz wyglądają wizytu u lekarzy? Czy jak chce tą wizytę przez telefon to powinienem najpierw zadzownić do przychodni czy jak to działa? z góry dziękuje za odpowiedź

0

@FCB24 U mnie jest tak, że dzwonisz do przychodni i pytają czy tele czy stacjonarna porada. Na obie się rejestrujesz na konkretną godzinę i na tele wtedy dzwonisz, a na stacjonarną przychodzisz, tyle.

0

@FCB24 tak. Musisz "wyciągnąć kartę"
@IronSanHybrid serio? U mnie i w Łodzi i w Tomaszowie to lekarz musi zdecydować czy jest sens żebyś przychodził

1

@Bykunn u mnie to Ty decydujesz. Przecież lepiej wiesz jak się czujesz :D

1

@IronSanHybrid ta szczególnie te babcie które przychodzą pogadać bo coś je boli w lewym małym palcu :D uważam że za niepotrzebne wizyty powinno się płacić

1

@Bykunn Te babcie to się raczej nie dodzwonią xD Ja dzwonie po kilkanaście razy i ociera się to o cud. Co do niepotrzebnych wizyt to się zgadzam :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?