La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1191 Culés

konto usunięte

2

PSG pomimo problemów ze składem ograło bardzo mocny w tym sezonie zespół Atalanty. Ciężko się każdemu grało przeciwko Włochom w tym sezonie. Mieli doskonały sezon i pokazali dzisiaj że słusznie zasłużyli na wszystkie pochwały. Ciągle patrzymy na nazwy klubów zapominając o tym że to piłkarze grają na boisku. Dlatego zwycięstwo PSG uważam za duży sukces który temu klubowi da wielkiego kopa. Wraca Mbappe, być może wróci Verratti więc jak można uważać że nie są faworytem do zwycięstwa w LM skoro są już w półfinale? Do tego mają 24 godziny więcej czasu na odpoczynek od przyszłego rywala?

1

@Janiama Atalanta sama sobie winna. Za bardzo się cofnęli, nie umieli wymienić kilku podań. Co chwilę długą piłka na ślepo to i zabrakło sił. A co do PSG to tu nie ma faworytów, taka formuła że każdy może ograc każdego

0

@Janiama przeciwko ajaxowi też się grało ciężko a nie widziałem nigdzie podobnej opinii

0

@Janiama trzeba też dodać, że Atalanta również duże problemy kadrowe.

0

@PatrykBarca Dziwne, piszesz co robila Atalanta a potem ze kazdy moze ograc kazdego ;/

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?