La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 829 Culés

#Tiki-taka

W przypadku zwycięstwa w Lidze Mistrzów Barcelona będzie musiała zapłacić Betisowi 1,5 miliona euro w ramach premii za transfer Juniora Firpo. Lewy obrońca został kupiony za 18 milionów euro + 12 milionów zmiennych, a 7 milionów z tego bonusu jest uzależnionych od liczby rozegranych meczów przez piłkarza. Ponadto Barça wypłaci Verdiblancos 2,5 miliona, jeżeli 23-latek zadebiutuje w reprezentacji, a kolejne 2,5 miliona, gdy zostaną zrealizowane cele zespołowe. [Mundo Deportivo]

5

Sprzedać go dzień przed finałem LM. Semedo tak hejtowany przez La Ramble przynajmniej posiada technikę na najwyższym poziomie, Fipro nie posiada nic.

0

To dobry powód żeby jej nie wygrać :)

0

Dobrze, że kosztował tak niewiele. Nie mogę patrzeć na jego grę. Stojanov itd.

0

Bartomeu: OESU. Zapomniałem! Chłopaki dejta spokój z tom Ligom Mistrzów...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?