- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1018 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
16
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
Safrani
4
Czyli to tak wygląda na tych mistrzostwach.https://zapodaj.net/plik-BQ8oQcT2Ig
14 odpowiedzi
FcPortoFan1999
1
Tak sobie uświadamiam patrząc na powtórki meczów IR Iranu że Oni to wygrywać nie... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1018 Culés
29
Szczerze obserwuję RB od ich awansu do Bundesligi i to jest niesamowite jak się ten klub rozwija z roku na rok.Został założony 11 lat temu i już są w półfinale LM do tego jako beniaminek zajęli 2 miejsce w lidze gdzie wygrali 20 meczów i po 7 przegrali,zremisowali.Od sezonu 16/17 to jest jeden z moich ulubionych klubów.Trzymam za nich kciuki żeby awansowali do Finału.
13
@MichVeB To brzmi wręcz nierealnie. Jak mądrze musi być zarządzany. Nic, tylko pozazdrościć.
Historia rodem z FM'a.
6
@MichVeB Tylko pozazdrościć i może starać się podpatrywać.
W naszym kraju tylko jeden awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów w ciągu ostatnich 20 lat.
3
@MichVeB Ogromna zasługa RedBulla. Salzburg w Austrii jakie transfery z klubu, rzadzi na swoim podwórku. Lipsk w Niemczech. Mają drużyny w MLSie i w Brazylii. Wszystkie jest zarządzane z głową.
3
@escarabajo Wiadomo, że finanse koncernu pomogły, ale trzeba też umieć nimi rozporządzać.
Ogromny podziw i choć nie lubię niemieckiej piłki, to chapeau bas.
2
@szymonekk Właśnie ja nie mówię o kasie a o zarządzie. Czy Lipsk (chociaż teraz już droższe transfery) czy Salzburg biorą młodych, nieznajomych zawodników i sprzedają za dużą kasę.
2
@escarabajo To prawda, druga sprawa, że można mieć kasę i działać tak jak oni. Przeznaczyć na scouting ogromne pieniądze i z czasem (niedługim jak się okazuje) kreować fantastycznych piłkarzy, którzy potwierdzają to na boisku nie tylko umiejętnościami, ale wolą walki i chęcią, wręcz pragnieniem, zdobywania każdego centymetra boiska.
0
@szymonekk " W punkt"!:)