La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1389 Culés

2

Grając ze znajomymi na orliku człowiek pokazuje więcej serducha i chęci do gry niż wielkie gwiazdy, które zarabiają miliony. Żałosne to jest, jak chcą sobie odcinać kupony to niech znajdą sobie inny klub do tego.

0

@MarekKonrad wiesz ale grając na orliku nie masz pełnych gaci jak nasi, a to przeszkadza w bieganiu.

0

@Bobo25 Wiesz człowiek grając w lidze czy na turniejach też czuje presję, wiadomo że nieporównywalną do tej jaką oni grając przed milionami ale oni mają cały sztab ludzi, którzy pomagają im się do tego przygotować. Ja nie oczekuje nie wiadomo czego jako kibic, tylko zwykłego wystawiania się na pozycję chociażby.

1

@MarekKonrad stary no ale jak tu biegać z klockiem w gaciach. Przecież oni się obesrali po drugiej bramce Bayernu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?