La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1556 Culés

4

Aż nie wiem co powiedzieć, mamy najwolniejszy skład w historii pilki nożnej, Suareza, Busquetsa, Roberto, Vidala nigdy więcej nie chce zobaczyć w tej koszulce, wywalić ich na zbity pysk. Semedo bronił cały sezon, po tym co mu zrobił Davies to jest koniec kariery w Barcelonie

2

@ObiektywnyKibic121 Pan twojego avka też się dziś nie popisał.

1

@ObiektywnyKibic121 Semedo miał przebłyski w pierwszej połowie chyba jako jedyny, ale w drugiej połowie cofnął się w rozwoju do poziomu okręgówki

1

@Encore
Zgadzam się, ale on jako jedyny widać ze ma jakieś umiejętności, jeżeli od następnego sezonu on nie będzie podstawowym pivotem to nie ucieka z tego klubu niestety, gość jest marnowany w tym klubie ustawiając go na boku pomocy.

0

@patry295
Zgadzam się miał przebłyski, tylko to jest żenujące ze oprócz Messiego naszym największym zagrożeniem był prawy obrońca, ja nie mogę pojąć jak Busquets, Vidal, Suarez, Roberto dalej grają w tej Barcelonie, dzisiejsza gra to jest szybkość, u nich tego nie ma, Busquets to obecnie najwolniejszy piłkarz w całej edycji Ligi Mistrzów

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?