La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1553 Culés

0

trzeba spróbować zrozumieć chłopaków i tak ostro nie krytykować ich, tak jakbyśmy nie krytykowali pracownika korporacji który otrzymał wypłatę jak harował 8 godzin ale od jakiegoś czasu tą samą wypłatę dostaję spacerując w firmie delektując się Lavazzą a szef chodzi za nim i cały czas dolewa esencjonalengo napoju

1

@goldmetaxa "i tak ostro chlopakow nie krytykowac" serio ? To ile jeszcze musza razy dostac wpier*ol i sie osmieszac w LM zeby ich zaczac na powaznie krytykowac ? My zaraz skonczymy jak Milan i bedziemy walczy o LE. Niech te swiete krowy wypierdzielaja jak najszybciej zzacznie sie przebudowa czekac jeszcze rok to kolejny strzal w kolano

0

@Tomek54321tu tu tu sarkazm sarkazm

0

@goldmetaxa no to sorki. Czlowiek taki wkur*iony chodzi przez tych imbecyli ze kazdy komentarz ktory przeczytam mnie wkur xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?