La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1344 Culés

1

A jak mówili,że Messi bez Ksawiego i Iniesty nic nie ugra to się śmiali,śmiejta się dalej ;D boli was wielki Kiki i Barto? Boli was wielki Arturo,Suarez,Alba,Busquets,Semedo itd?
Boli? Tak wiem,boli jak cholera :( :( :(
Niech mnie ktoś przytuli... :(

konto usunięte

4

@patrykzmc2000 To jest żałosne.

3

@patrykzmc2000 no ciężko ugrać jak się grać nie ma z kim a w ataku ma się paralityka

0

@Katalończyk 99 ale on sam nie daje nic ekstra, a od takiego zawodnika powinno wymagać się więcej. Strzeli 2 bramki z jakimś Elche czy Rayo i każdy będzie dalej podjarany

0

@marcin000019 Wybacz,niechcący podpasowałem się poziomem do tych nędznych imitacji zwanych piłkarzami,którzy nie wiem jakim cudem noszą koszulkę mojego ukochanego klubu i tak ją poniewierają :(
Fakt faktem,ze ta krata wyglada jak wygląda, ale to wciąż koszulka Barcelony! I wszyscy się tylko śmieją od dobrych paru lat :( kiedy ktoś powie stop temu „burdlowi”?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?