La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1160 Culés

2

Ja się tylko powtórzę, jaki ja byłem najgorszy jak pisałem ze dzis Bayern jest dwie półki nad nami. Po meczu mogę zaprosić do dyskusji czy tylko dwie.
Jakie to było umniejszanie słabej Bundeslidze, słabym drużynom które wyeliminował Bayern w LM.
Proszę o otwarcie oczu (chociaż ciężko zamknąć po takim wyniku) jeśli ktoś gra bardzo dobrze i nie przegrywa (głównie wygrywa, malutko remisów) od 20paru spotkań, a ktoś gra tak jak my to balonik jest pompowany słusznie. Niestety.

1

@escarabajo Nie znęcaj się nad nimi :D Spytaj czy się jakoś trzymają i zostaw to na razie :D

1

@Bykunn to nie chodzi o znęcanie, a „patrzenie”. Ludzie myślą „moj klub to Barcelona wygraja ze wszystkimi bo sa najlepsi”, tez chciałbym zeby wygrywali ze wszystkimi ale odrobine, naprawdę tyci tyci obiektywizmu:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?