La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1382 Culés

0

Najgorsze jest to ze jeżeli Bayern wygra Lige Mistrzów (a raczej tak się stanie) czyli Couthinio również to Barcelona musi zapłacić Liverpool dodatkowe 5 dużych baniek, zapis z klauzuli.

konto usunięte

1

@Olszak1986 Nie stanie City lub PSG ich pokona. Nie róbmy z Bayernu nie wiadomo kogo po meczu z City będziemy mogli mówić czy Bayern wygra LM czy nie wygra bo sory,ale Barcelona sama odpuściła ten mecz ,a nie ,że Bayern był taki mocny.

0

@donleo12 tu bym się troche kłócił. Przypominam chelsea, tottenham, i to ze 26 ostatnich meczów Bayern nie przegrał. City tez nie gra nie wiadomo co. Moim zdaniem Bayern wygra ale nie tak jak z nami moze bedzie 3-2 albo coś podobnego z City, ale Psg to juz zupelnie nie ta klasa. Nie zdziwil bym się ja final by był Bayern albo City vs Lipsk.
.

konto usunięte

0

@Olszak1986 Lekceważenie PSG? Naprawdę? Ten zespół można powiedzieć ośmieszył Atalante którą ludzie tak wielce chwalili,a w tym meczu to PSG grało ofensywną ładną piłkę i wychodziło perfekcyjnie z wysokiego presingu. Gdyby Neymar wykorzystał te okazje to by się skończyło z 3 albo 4 do 1. W dodatku najważniejsze ogniwa wracają czyli Veratti prawdodpobnie wróci/ Di Maria i także Navas na finał zdąży. Tylko wiesz,że Chelsea i Tottenham no to nie byli mocni rywale? Chelsea rozwalona kadrowo i tottenham który bodajże grał bez największych gwiazd no i to nie jest ich sezon. Finał będzie City/Bayer z PSG.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?