- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 906 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 906 Culés
0
Mógłby nas tak na 2 lata przejąć jakiś szejk :D Zrobiłby porządne zmiany w kadrze, o kasę martwić byśmy się nie musieli, o FFP podobnie (patrz PSG, City). Jakby dobrze zarządzał klubem to nawet nie obrazilbym sie, gdyby został dłużej. Socios to bezjajeczne mięczaki, które raz na ruski rok potrafią tylko chusteczkami machać na stadionie, a jak jeden facet (nie mogę sobie nazwiska przypomnieć) zbierał wpisy pod wotum nieufności, to nawet nie chciało im się na CN wybrać i złożyć podpis. Jeden podpis!
1
@LuisSalvano pan Benedito zdaje się.
0
@LuisSalvano Tak, jestem pewien ze socios zgodziliby sie oddac historyczny klub, ktory teoretycznie nalezy do kibicow - w czym wciaz tkwi futbolowy romantyzm - jakiemus znudzonemu szejkowi, ktory szuka nowej zabawki. Maladze swietnie to wyszlo, c’nie!
0
@PatrychoO Tak, zgadza się.
1
@YoNoEntiendoNada Skoro sami gówno robią i mają wywalone w ten klub, to czemu nie? Oni nawet stadionu wypełnić nie potrafią. Tak płaczą na Bartomeu a jak ktoś daje im okazję do usunięcia go ze stanowiska to są zbyt leniwi, aby dupy ruszyć i złożyć podpis. I nie porównuj Malagi do Barcy.
1
@LuisSalvano Pokazuje to tylko przyklad tego, co moze sie trafic w rekach bogatej osoby, ktora niekoniecznie kocha pilke. Malaga czy Monaco to przyklady, ktore poszly w kompletnie odwrotna strone niz City czy Chelsea.
Trzeba miec jakies wartosci - a ty jeszcze piszesz ‘na dwa lata’, a potem co, znudzenie i wyprzedaz jak wlasnie w Maladze i Monaco? System socio to ostatni bastion minimalnej chociaz moralnosci w futbolu, a nie tylko szejki i miliardy. Ile LM wygraly PSG z City przez ostatnia dekade? To tyle ode mnie, ale ty akurat wartosci masz gdzies, zwazywszy na milosc do Neymara i chec przyjecia go z otwartmi rekoma.
0
@YoNoEntiendoNada Nie zamierzam z tobą na temat wartości rozmawiać, bo dla ciebie taki Neymar to zło wcielone. Jak nie szejk, to nowi, konkretni sponsorzy i ogarnięty zarząd. Zobaczymy, co do 2021 pokaże ten twój bastion socios.
0
@LuisSalvano szejk przyjdzie, zostawi pieniądze i po dwóch latach sobie pójdzie.... kurtyna
0
@patry295 To niech siedzi. Jak będzie dobrze zarządzal klubem, to w czym problem?