- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1788 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1788 Culés
2
Wczorajszy mecz miał być też taką odpowiedzią dla kibiców który bramkarz jest lepszy, nasz Marc czy może Neuer...niestety między nimi jest przepaść . To co wczoraj grał Marc to po prostu kryminał, jego wyprowadzenia piłki to jest dramat...tyle ile On akcji bramkowych sprokurował dla Bayernu to głowa boli a ile razy kolegów wwalał na minę....nie wiem jak to z nim jest ale ktoś w sztabie powinien przeprowadzić z tym chłopem jakoś męską rozmowę...gość jest tykającą bombą...oczywiście żeby nie było ma predyspozycję by być najlepszym ale jeszcze długa droga przed nim.
7
@Klimach fan Tak, oceniaj ich na podstawie jednego meczu, haha. Ter Stegen od lat gra na najwyższym poziomie. Wczoraj trafił się jemu tragiczny mecz (gł. pod kątem wyprowadzania piłki), a Ty już wyżej stawiasz Neuera. Neuer był swego czasu najlepszym bramkarzem na świecie, ale teraz jest nim Ter Stegen. I zapewniam Cię, że wtedy Manuel również robił babole. Ba, często nawet większe niż wczoraj Ter Stegen.
4
@Klimach fan A w 14/15 sezonie kto byl lepszy jak Neuer dostał chyba 7 bramek w dwumeczu? Marc czy Neuer? Nie piszcie takich wysrywów bo jak 10letnie przygłupy się zachowujecie..
Neuer ostatnie 3/4 sezony to był paralityk, więc o czym my rozmawiamy :)
0
@LuisSalvano
Każdy może mieć swoje zdanie... ja wyżej cenie Manuela, nie napisałem, że Marc jest słaby tylko, że wczoraj zagrał katastrofalny mecz...sam kiedyś grałem w piłkę i wiem, że dobry bramkarz to połowa sukcesu...niestety często nasz golkiper wyłącza myślenie i popełnia takie błędy, że klękajcie narody....weź kiedyś tak z ciekawości oglądaj mecz Barcy i policz ile razy w meczu Marc podaje do przeciwnika stwarzając groźne akcje...uwierz mi, że w każdym meczu praktycznie daje takie klopsy...tylko często obrońcy naprawią jego błąd, wczoraj obrona nie istniała i wyszło co wyszło.
0
@Klimach fan zaczynając - żadnego piłkarza nie da się oceniać indywidualnie w pewnym sensie bo jego decyzję i ich jakoś jest zalezna od reszty kolegów.
Do kogo wczoraj miał grać Stegen, jak każdym zagraniem dawali go na minę ci nikt nawet nie próbował ruchu zrobić. Strzelali do niego jak do kaczek i nic nie mógł z tym zrobić a mimo to zdazylo mu się obronić przy 4-1 w pierwszej połowie trudną piłkę, gdyby nie to, to byśmy schodzili przy stanie 5-1 do szatni.
Neuer już dawno nie jest na poziomie Stegena, ale na piłce trzeba się znać,że y to rozumieć