- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1396 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
67 odpowiedzi
doc
6
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
17
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1396 Culés
2
Pisałem w styczniu, pisałem miesiąc temu, powtórzę jeszcze raz, idiotyzmem było zwolnienie trenera w styczniu, kiedy ten miał wyniki i wypracowane schematy z drużyną. Nie było stylu, były wyniki. I tak można było dojechać do końca tego sezonu. Idealnym momentem było zwolnienie Valverde po blamażu w Liverpoolu. Ci kretyni z zarządu zaprzeczają sami sobie tym co odwalają. Przedterminowe wybory to już nie fanaberia cules, ale konieczność! Potrzeba nagłych, natychmiastowych zmian. Dla dobra Klubu! Nie może sobie taki klub jak Barcelona pozwolić na kolejny rok wegetacji i wstydu. To jest kolosalna strata na każdym froncie od biznesu poprzez emocjonalną na wizerunkowej kończąc. DOŚĆ PONIŻANIA!
1
@Don Lucas za Setiena grali to samo co za Valverde. Gra bez ruchu biegania. Jeden schemat podanie do Alby ten do Messiego i cofka do obrony. Jeśli mówisz o jakiś schematach to wymień oprócz tych które podałem?
0
@Don Lucas przypominam że Bayern też jest po zmianie trenera w połowie sezonu
0
@masa11 Granie tym samym składem, brak treningów siłowych, tylko klepanie dziadka. Taktycznie też nie było za wielkich roszad bo albo 4-3-3 albo w porywach 4-4-2
0
@Barcaa12 Bzdura, został zwolniony na początku listopada po klęsce z Eintrachtem 1:5. Jeżeli dla Ciebie to jest połowa sezonu, to nie mamy o czym rozmawiać. Bayern wtedy cieniował i nie był jak dobrze pamiętam liderem Bundesligi. Poza tym następcą został asystent trenera będący w środku, a nie ktoś z zewnątrz, nieznający klubu.