La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1072 Culés

0

Śmieszne są te komentarze odnośnie cudownego Valverde....gość prezentuje ten sam poziom co Setien i pisanie, że z nim byśmy wczoraj tak nie przegrali jest żałosne. Większości chyba Roma czy Liverpool się zapomniało. Setien przynajmniej dał zagrać trochę Puig czy Fati.

konto usunięte

0

@FCB24 @Janiama nie lubi tego.

3

@FCB24 Tak tylko przypomnę, że to Valverde dał szansę Fatiemu w pierwszym zespole. I w ogóle co to za gadanie, że to trener jest winny tych porażek z Romą czy Liverpoolem. W sensie w jakiś sposób może i jest, ale to nie on był na murawie, to nie on kazał piłkarzom nie być uważnym przy różnym Trenera, to nie on kazał wielbłądy w obronie. Zrzucanie winy tylko na niego jest bardzo niesprawiedliwe.

konto usunięte

2

@koziar No nie lubi bo to Valverde wpuścił Fatiego do zespołu i trochę z Barceloną wygrał

0

@damianex10 owszem, dał mu szansę. Ale jak wszyscy wrócili do zdrowia to Fati już praktycznie nic nie grał. Porażki z Roma i Liverpool to wina Valverde....tak jak wczorajszy wina Setiena. Nie można grać 4 defensywnymi pomocnikami, którym nie chce się biegać

0

@FCB24 w dwumeczu z Romą i Liverpoolem przegralismy jedna bramką w obu tych przypadkach , wygraliśmy trudna grupe z Borussia i Interem i bylismy 1si w . Przyszedl Setien , stracił Ligę, przegrał z Realem w Lidze 2:0 i jego drużyna została upokorzona najbardziej w historii klubu .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?