- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 598 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 598 Culés
5
Jeżeli to prawda, to...byłby cały Messi.
W reprezentacji nie pykło? Odchodzi.
Barca dostała historyczny wper**l? Odchodzi.
A jak pisałem parę miesięcy temu, że powinien odejść, póki coś wygrał i lepiej, żeby odszedł "w odpowiednim momencie" zanim będzie gorzej, to prawie mnie tu zlinczowali :)
1
@norbi77 niech odchodzi , nigdy nie miał jaj
1
@Prezes_sycylijczyk Jestem za. Jak zacząć budowę zespołu, to od zera.
0
@norbi77 Zobaczymy jak to wasze ,,Budowanie zespołu od zera'' się skończy jak Messi odejdzie i skończymy w segunda,bo już nie będzie miał kto ratować tyłka
0
@norbi77 nie pajacuj
0
@Szymix654 A co Ty myślisz, że on będzie grał tu do usranej śmierci?
Chłopie! Właśnie sięgnęliśmy dna z Messim i innymi gwiazdami w składzie!
To jest idealny moment, by odbudować zespół, bez uzależnienia od jednego zawodnika.
0
@norbi77 Myślę że Messi będzie wiedział kiedy odejść,a pisanie że ,,lepiej żeby odszedł''po meczu gdzie cała drużyna zagrała kupę to nawet mi was nie żal
2
@norbi77 tutaj fanatycy messiego linczuja kazdego, który cos na niego napisze :)
0
@Szymix654 Fajnie wyrwać z kontekstu odpowiednie słowa, co? :)
Napisałem:
"...lepiej, żeby odszedł "w odpowiednim momencie" zanim będzie gorzej..."
...i ma to inny wydźwięk niż wyrwane Twoje :
"...lepiej, żeby odszedł..."
Zamiast żałować kogoś czy czegokolwiek, to zdejmij klapki z oczu i czytaj oraz cytuj całe zdania, a nie te, które Ci odpowiadają :)
0
@norbi77 Spoko wcześniej nie doczytałem,A co do pierwszego zdania Liverpool i Roma to nie były ,,historyczne wpier**le''? No bo skoro Messi taki zły i jak coś nie idzie to odchodzi to już po Romie powinien odejść